Rad preko 150W 24VA napajanja

početna > Forumi > obično > Rad preko 150W 24VA napajanja

  • Ova tema ima 2 odgovora, 2 pretplatnika i zadnji je put ažurirana pre 2 godina od anoniman.
Gledanje 3 postova - 1 do 3 (od ukupno 3)
  • Autor
    Beiträge
  • #25331
    anoniman
    Neaktivan

    Zdravo,

    Imam 24 V žice svuda u bašti. Adapter za struju: https://at.paulmann.com/p/plug-shine-einspeisung-ip67-230-24v-150va-silber/98850

    Ima li i šanse OpenSprinkler  ili koristiti Raperry Pi (je dostupan)? Nažalost, nemam drugi priključak za struju za ventile.

    Hvala!

    #25446
    adminadmin
    Administrator

    Hi,

    tako da OpenSprinkler AC and the OSPi radi sa 24VAC, to bi bilo moguće. Ali šta se dalje dešava, ventili se moraju kontrolisati? – Ovdje se to može riješiti samo posebnim kabelom do ventila.

    #25448
    anoniman
    Neaktivan

    da…

    Saznao sam da imam Irritrol Junior 9V kompjuter i sa njim 9V DC ventile. Bojim se da bih ionako neke stvari morao da obnavljam. Samo kišna ptica ili OpenSprinkler uzeti to neće biti.

    Moja primarna potreba je programiranje i kontrola putem weba ili aplikacije.

    U svakom slučaju, prvobitno sam mislio da mogu kontrolirati i upravljati ventilima preko kompjutera (i dalje sam razmišljao o 24 DC volta - tj. onim što napaja jedinica za napajanje).

    U svakom slučaju, obnovio bih i ventile ako postoji razumna varijanta.
    znači da bi mi vjerovatno trebalo sve novo i fleksibilan sam.

Gledanje 3 postova - 1 do 3 (od ukupno 3)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.