OSPi promijeniti web stranice

početna > Forumi > obično > OSPi promijeniti web stranice

Gledanje 5 postova - 1 do 5 (od ukupno 5)
  • Autor
    Beiträge
  • #24072
    anoniman
    Neaktivan

    Zdravo,

    Imam test OSPi natovario na moj Raspi i igrao se oko tewa. Pošto sam pomalo sumnjičav prema vremenskoj funkciji, želeo bih da prikažem količinu padavina preuzetu sa servera za vremensku prognozu ispod prikaza vremena na web stranici. Tražio sam isječke web stranice u izvorima, ali nisam mogao ništa pronaći. Kako su web stranice od OpenSprinkler sastavljena od strane aplikacije i gdje mogu pronaći, na primjer, izlaz trenutnih informacija o vremenu?

    Pozdrav,

    Cvrčci

    #24081
    adminadmin
    Administrator

    der OSPi nema web server, samo API interfejs.

    Stvarni korisnički interfejs dolazi od ui.opensprinkler.com , izvorni kod je dostupan ovdje:

    https://github.com/OpenSprinkler/OpenSprinkler-App

    Ako želite kreirati vlastitu web stranicu, možete promijeniti konfiguraciju. Nazovite u pregledaču http://<ip-deines-OSPi:8080>/su

    na. Sada možete unijeti vezu do vlastite stranice.

     

    #24085
    anoniman
    Neaktivan

    OpenSprinklerapp je aplikacija na vašem pametnom telefonu, zar ne? Zapravo želim vidjeti stranicu koja se pojavljuje kada unesem svoju IP adresu OSPi enter Mora da je nekako dospjelo u Raspi. A ako instalacijska skripta ne učita nešto s mreže, web stranica bi trebala biti u OpenSprinkler-Repo firmvera da bude uključen - to je sve što sam učitao na Raspi.

    Mogao bih staviti svoju stranicu za proračun vremena pod /su, zar ne? API je vjerovatno u priručniku. Zapravo pokušavam vidjeti na web stranici koliko padavina OSPi izračunava. Ili on OSPi uopste nije ova informacija?

    #24100
    adminadmin
    Administrator

    Ne, aplikacija i web mjesto napisani su u Javascriptu i imaju isti programski kod. I ne, nije primljen u repo firmware-a.

    #24119
    adminadmin
    Administrator

    Dakle, rješenje je:

    1. Preuzmite izvorni kod sa Github-a

    2. Postavite web server i konfigurirajte gore navedeni izvorni kod kao web lokaciju

    3. Promijenite postavke / su tako da usmjeravaju na web server.

     

Gledanje 5 postova - 1 do 5 (od ukupno 5)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.