Kastmine on tühistatud, LOG puudub

kodus > Foorumid > Üldiselt > Kastmine on tühistatud, LOG puudub

Schlagwörter: 

10 postituse vaatamine - 1 kuni 10 (kokku 10-st)
  • autor
    postitused
  • #21949
    Anonüümne
    Mitteaktiivne

    Hi all,

    Juba mõnda aega on mul olnud probleem, et niisutamine katkestatakse juhuslikult.
    Ventiil on ainult avatud, näen liideses ka ekraani. Siis on mõne minuti pärast kõik läbi.

    Ka LOGis ei ilmu midagi.

    Viga ilmneb ainult 6. või 7. klapi korral. Järjekord pole oluline.

    Olen praegu veidi pettunud. Kaks päeva tagasi jooksid probleemideta 9 vihmutit. Täna sain ainult 6.

    Süsteem: OSPi RaspberryPi 2B, 8 Hunteri 24 V vahelduvvoolu ventiilil. Rakenduse versioon 2.2.0, püsivara 2.1.9 (3)

    #21980
    adminadmin
    administraator

    Tere,

    «Kaks päeva tagasi jooksid probleemideta 9 vihmutit. Täna sain alles 6. "

    Kas mõtlete SAMAL AJAL? Teie toiteallikas vaevalt sellega hakkama saab.

    Kas olete kunagi mõõtnud vastupanu COM ja tsoonide vahel?

    Ja pinge, kui jootmine käib?

    Teil võib olla lühis või solenoidklapp on kahjustatud ja kasutab liiga palju energiat.

    OpenSprinkler ei katkesta kunagi töötavat programmi iseenesest, ma tean lähtekoodi. Kui aga Raspberry PI taaskäivitub voolukatkestuse tõttu või OpenSprinklerRaspberry PI teenus lõpetatakse, alles siis on programm sunnitud peatuma. See selgitab ka seda, et teil pole logi.

    #21982
    Anonüümne
    Mitteaktiivne

    Ei, pi ei käivitu uuesti. Veebileht on pidevalt võrgus ja reageerib.

    Katkine tsükkel on siiani alati olnud erinev.

    Mul on ainult kaks paralleelselt töötavat ventiili ja need on alati esimesed. On ka logis.

    Proovisin täna uuesti ja ei unustanud liidest silmist. Märkasin, et aeg hilines umbes 10 minutit. Mingil hetkel ajakohastati aega, s.o hüpe + 10 minutit, ja siis oli programm kadunud ning logi polnud.

    Siis veendusin, et kellaaeg on õige ja käivitasin programmi uuesti. Veebiliidese andmetel jooksis klapp täielikult läbi, kuid ei ilmunud siiski logisse.

    #21983
    Anonüümne
    Mitteaktiivne

    Varsti mõõdan pinget ja vastupanu.

    #21985
    adminadmin
    administraator

    Eksportige konfiguratsioon ja kasutage tugifunktsiooni (https://www.opensprinklershop.de/support) saatma

    #21991
    Anonüümne
    Mitteaktiivne

    Klapid välja:
    Toiteallikas: 26,4V
    Toiteallika ja COM 26,3V vahel

    Üks klapp peal:
    Toiteallikas COM 25,9V
    Ventiil COM-le 25,7 V

    Takistus, kui klapp on avatud:
    klapi ja COM vahel hüppab number metsikult umbes -0,1 kuni 155, sagedamini näete 40.
    klapi ja toiteploki vahel: hüppab vahemikus 3 - 5,5 oomi.

    Täna hommikul tühistati mitu programmi lihtsalt uuesti. Ma ei näe mustrit.
    Programm algas 3 ventiiliga. Esimene klapp on töötanud (10 min), on LOGis. Kaks ülejäänud (15 ja 25 minutit) mitte.
    Klapid käivitusid käsitsi, käivitasid, mingil hetkel kustusid ja ei ilmunud LOG-i.
    Siis käivitus veel üks klapp, mis käis läbi, on LOGis.
    Seejärel algas teine ​​kahe ventiiliga programm (igaüks 20 minutit). Esimene ventiil jooksis läbi, teine ​​käivitas, seiskus mõne minuti pärast ja LOG-i ei olnud. Puuduv ventiil algas käsitsi, kustub mõne minuti pärast, LOG puudub.

    Kolmas programm algas kahe klapiga paralleelselt. Mõne minuti pärast lähevad mõlemad välja, logi pole.

    #21992
    Anonüümne
    Mitteaktiivne

    Pinge tööajal on stabiilne 25,4-25,7 V juures. Vahetult enne programmi tühistamist pole kõikumisi.

    Alustasin just kolmandat programmi uuesti, jooksin läbi ja olen LOGis.

    #22177
    adminadmin
    administraator

    Nii et mulle tundub, et nende peal töötab teine ​​programm OSPi run, mis pääseb juurde ka IO-portidele. Kui olete katsetanud erinevate koduautomaatika või muude juhtimisrakendustega, desinstallige need kohe ja proovige uuesti.

    #22312
    adminadmin
    administraator

    Siis tuleb mul pähe, muud niisutamise katkemise põhjused võivad olla:

    - Vihma- või mullaniiskuse andurid on aktiveeritud
    - Ilmast sõltuv kastmine on aktiveeritud ja lühendab jootmise aega

    #22353
    Anonüümne
    Mitteaktiivne

    Midagi muud pole installitud peale Opensprinkler.
    Olin ka enne vihma hilinemisele mõelnud ja selle täielikult välja lülitanud. Ka miski ei aita.

    Varsti installin Pi uue SD-kaardiga täielikult uuesti, vaatame, kas siis läheb paremaks.

10 postituse vaatamine - 1 kuni 10 (kokku 10-st)
  • Sellele teemale vastamiseks peate olema sisse logitud.