Niisutusteenus beetatesti

kodus > Foorumid > Üldiselt > Niisutusteenus beetatesti

Schlagwörter: ,

15 postituse vaatamine - 1 kuni 15 (kokku 21-st)
  • autor
    postitused
  • #25581
    Mathias StoeberMathias Stoeber
    Osavõtja

    Hi all,

    Kõigepealt tänan teid ilmateenistuse täiustamise eest! Üritasin just seda seadistada nii, nagu blogipostituses kirjeldatud, aga saan just teate, et "ühendus ebaõnnestus". Mul on siin Raspi ühega OSPI Püsivara 2.1.9(9).

    Kui aga kirjutan „curl opensprinklershop.de:3333 "vaatamisi saan"openSprinklerPood ilmateenistuse saksa v2.0.4” vastuseks.

    Kas OpenSprinkler taaskäivitatud veebisaidi kaudu, samuti kogu Raspi.

     

    Kas on aimu, mis seda põhjustada võiks?

    VG Mathias

     

    #25587
    Mathias StoeberMathias Stoeber
    Osavõtja

    Tere,

    Lühike uuendus minu poolt. Eile lülitasin kõik tagasi vaikimisi, nii et automaatne kastmine töötab täna hommikul. Täna hommikul tegin uue katse, algul sama tulemusega, nagu eespool kirjeldatud. Kuid umbes 6 või enama tunni pärast kadus veateade ja äpp andis sõnumi ainult nii, nagu blogipostituses kirjeldatud ning uuesti kuvati ka ilmaandmeid. Ma jätkan seda praegu.

    Võib-olla oleks hea, kui blogis oleks vihje, et esimene uuendus võib võtta mitu tundi.

    Tänan teid veel kord!

    Vaata Mathiast

    #25631
    adminadmin
    administraator

    Tere,

    see on ilmselt tingitud kasutatavast OpenSprinkler- Püsivara, vanemal versioonil on probleeme DNS-i eraldusvõimega kohe pärast taaskäivitamist.

    Värskendage püsivara või sisestage ip (opensprinklershop.de = 130.180.44.149)

     

     

    #25635
    Mathias StoeberMathias Stoeber
    Osavõtja

    Tere,

    Aitäh vihje eest. Kuna on olemas a ospi Mul on püsivara 2.1.9(9), minu teada pole ühtegi uuemat. Võimalik, et pean süsteemiteenuse pisut teisiti konfigureerima, et see ootaks, kuni võrk on tõesti avatud.

    Muidu on päring kindlasti senisest täpsem!

    Suur tänu selle eest!

    Mathias

    #25637
    Anonüümne
    Mitteaktiivne

    Tere,
    Proovisin ka eile pordiga 3333 ilmateenistusse siseneda nagu blogipostituses kirjeldatud.
    Aga alates eilsest oli viga ja “Ehitusilma ajalugu”.

    Nägin varem, et seal on veel üks ilmateenistus 3336 pordiga.
    Sisestasin selle ja see töötas kohe, "Ilmateenus võrgus".

    Uusim püsivara 2.1.9(9).

    seoses
    Matthias

    #25638
    adminadmin
    administraator

    Kõik serverid siin:

    opensprinklershop.de:3333 : DWD Deutscher Wetterdienst, ainult Saksamaa jaoks (https://brightsky.dev)
    opensprinklershop.de:3334 : OWM OpenWeatherMap (https://openweathermap.org)
    opensprinklershop.de:3335 : DarkSky (https://darksky.net) <— Ära kasuta, vaid katseta!
    opensprinklershop.de:3336 : OpenMeteo (https://open-meteo.com)

     

    #25645
    Anonüümne
    Mitteaktiivne

    Täname nimekirja eest.
    Nagu ma ütlesin, töötavad need kõik minu jaoks, välja arvatud esimene pordiga 3333.
    Seejärel näeb see välja nagu lisatud fotol.

    #25664
    adminadmin
    administraator

    Tere,

    Jah, aitäh, leidsin, nüüd on parandatud.

    Port 3333 töötab ka praegu.

    #25917
    Mathias StoeberMathias Stoeber
    Osavõtja

    Tere,

    Täna on midagi kummalist. Ma kasutan dwd-teenust, vt ülal, kuid kuigi täna ei sadanud siin tilkagi vihma, ütleb ta ospi kasta ei pea, sest vihma oleks sadanud üle 7mm. Dwd äpis pole ka täna sademeid. Võimalik, et probleem oli juba eile, sest ta sõitis vihmuti 120%-ga kõige tihedama vihmaga.

    Ma kasutan meetodina eto-d, see on alates ülaltoodud postitustest ilusti töötanud. Peaaegu tundub, et kuupäevad on päeva võrra maha jäänud.

    Ette tänades!

    Vaata Mathiast

    #25918
    Anonüümne
    Mitteaktiivne

    Tere,

    Nüüd, kui sa seda mainisid…
    Minul täpselt sama, ka DWD ehk pordi 3333 kaudu.
    Eile sadas terve päeva vihma, 90% kastmisega.

    Ka siin ei sadanud täna tilkagi, kastmise tase 0% ja “Rain ütles: 7,9mm”.

    Midagi on valesti, minu oletus oleks siis ka selline, et andmed hilinevad ühe päeva võrra.

    Aitäh ja parimate soovidega
    Matthias

    #25919
    Mathias StoeberMathias Stoeber
    Osavõtja

    hehe,

    Kas meil pole mitte ainult peaaegu sama nimi, vaid ka asukoht sama? Minu jaoks on see ka 7,9. Kas teil on Braunschweigi piirkonna ilmajaam?

    Vaata Mathiast

    #25925
    Anonüümne
    Mitteaktiivne

    Tere,

    ei, mitte päris. Minu süsteem asub Bambergi rajoonis. Aga päris huvitav, et need tunduvad olevat samad väärtused.

    Tervitused, Matthew

    #25932
    Anonüümne
    Mitteaktiivne

    Tere kõigile testijatele ja administraatorile

    Tahtsin ka testist osa võtta, aga seni edutult. Ma pidin oma selja taha jääma OSPI Sisestuse tegemiseks määrake IP-aadress:8080/su

    Olen proovinud kõiki uute ilmateenistuste aadresse, iga neist saan System Daignose'i alt veateate (vt manust). See ei sõltu ka sellest, kas maopensprinklershop.de” või ülalmainitud IP. Pärast taaskäivitamist ja korduvat päringut http://<ip-OpenSprinkler&gt;:8080/su aga ilmub muudetud kirje, nt Opensprinklershop.de:3333. Süsteemi diagnostika viga jääb alles.

    Kas ma pean mujal kirjeid või konfiguratsioone muutma? Kas see võib olla sellest, et mul on hetkel valitud Manual kastmine ja mitte näiteks Zimmermann? ma opereerin OSPI kolm aastat ja praegu praeguse püsivara versiooniga 2.1.9 (9).

    Täname toetuse eest ja parimate soovidega, HG

    #25935
    Mathias StoeberMathias Stoeber
    Osavõtja

    Ma arvan, et see on normaalne, läks mõne tunni pärast ära.

    Vaata Mathiast

    #25936
    Anonüümne
    Mitteaktiivne

    See on õige, see võtab natuke aega, kuid see töötab nüüd.

    teatage mõne tunni pärast

15 postituse vaatamine - 1 kuni 15 (kokku 21-st)
  • Sellele teemale vastamiseks peate olema sisse logitud.