Niisutusteenus beetatesti

kodus > Foorumid > Üldiselt > Niisutusteenus beetatesti

Schlagwörter: ,

6 postituse vaatamine - 16 kuni 21 (kokku 21-st)
  • autor
    postitused
  • #25966
    Mathias StoeberMathias Stoeber
    Osavõtja

    Tere,

    Jälgisin seda uuesti, osa vihmast jäi päeva hiljaks. Täna nägin ka järgmist, vaata ekraanipilte. Põhivaate ülaosas on 27 kraadi, aga süsteemiinfos all max ainult 21. Viimane on ka rohkem eilne väärtus.

    Lisad:
    Sa pead olema sisse logitud lisatud failide vaatamiseks.
    #26048
    Anonüümne
    Mitteaktiivne

    Saju hulga kohta ma infot ei saa. Minu süsteemiteave näeb välja selline:

    Seoses kuiva ilmaga pole ka vihmas hilinemist täheldanud. Kastmine toimub vastavalt programmile ja seda ei katkestata.

    #26229
    Anonüümne
    Mitteaktiivne

    Moin kokku

    kas igapäevase hilinemisega seotud probleemi kohta on tegelikult ka avaldus?
    Üleeile oli mul kastmise tase 0%, kuigi sel päeval vihma ei sadanud, aga üleeile küll?
    Või olen ma Zimmermanni meetodi kohta millestki põhimõtteliselt valesti aru saanud?

    Praegune seis näeb minu jaoks välja selline:

    seoses
    Matthias

    #26230
    Anonüümne
    Mitteaktiivne

    Kahjuks ei saanud ma selle kohta rohkem teavet. Siin on ohus ainult meie sõnumid. Pikka aega ei saanud ma ilmastikukontrolli katsetada ka suvise ilma ja vihma puudumise tõttu, kuna töötan ainult vihma hilinemisega, mitte Zimmermaniga.

    Vihma hilinemine on tänaseks aktiveeritud, tuginedes kell 8:26 saadud ilmateatele. Täna hommikul sadas 1,3mm, eile oli kuiv. Viimane vihm 2 päeva tagasi. Seega tundub, et see mingil määral töötab. Kuid täpseks hinnanguks oleks mul vaja iga paari päeva tagant muutuvat ilma.

    seoses

    HG

    #26262
    adminadmin
    administraator

    OpenSprinkler küsib alati ilmapakkujatelt viimase 24 tunni ilma. Enamik pakub ilmaandmetega teenindusaegu 1 tunniks.

    APP-i ilmateate kuval pole kastmise juhtimisega midagi pistmist. Määrav on ainult see, mis on kirjas "Diagnoosi" all.

    Minu arust on põhiprobleem selles, et ilm helistatakse ainult iga 4 tunni tagant. Kui just on sadanud 3,5 tundi ja sajab endiselt, siis seda sageli ei tuvastata.

    Seetõttu olen uusimas püsivara 111 installinud ilmakutse 1 minutini enne järgmise kavandatud programmi algust (kui viimane ilmakõne on vanem kui 30 minutit)

    #27179
    adminadmin
    administraator

    Näete DWD tulemusi ja OpenSprinkler võrdlema:
    Kõne tehakse Bright Sky teenuse kaudu.
    https://api.brightsky.dev/weather?lat=<LAT>&lon=<LON>&date=<DATUM-TSTUNDE&gt;

    Minge Google Mapsi ja paremklõpsake oma maja peal. Ilmuvad koordinaadid, mille saab klõpsuga lõikepuhvrisse kopeerida.

    Nüüd sisestate need kaks väärtust lat ja lon jaoks. Kuupäev on tänane kuupäev miinus üks päev. Tund aega T-st tagapool. See näeb välja selline:
    Seega 13.02.2023 kell 8:30 on 2023-02-12T08

    https://api.brightsky.dev/weather?lat=49.445997919488484&lon=8.575522199246443&date=2023-02-12T08

    Seejärel kuvatakse loend ilma mõõtmisandmetega. "Sademete" all on vihmanäit

     

6 postituse vaatamine - 16 kuni 21 (kokku 21-st)
  • Sellele teemale vastamiseks peate olema sisse logitud.