Kasutada kaevus (kaevus)? Mul on probleeme vahelduvvoolu või alalisvooluga

kodus > Foorumid > Üldiselt > Kasutada kaevus (kaevus)? Mul on probleeme vahelduvvoolu või alalisvooluga

2 postituse vaatamine - 1 kuni 2 (kokku 2-st)
  • autor
    postitused
  • #20503
    Anonüümne
    Mitteaktiivne

    Tere,

    Tahaksin, et Etherneti seade oleks normaalse suurusega kapis.
    Samuti tahaksin ühendada kaheksa ümberlülitatavat liini 24 V ventiilidega 1 ". Kas mul on siis vaja Etherneti vahelduvvoolu versiooni ja millist toiteallikat?
    Kas paketti on 8-realise jaotuse jaoks?

    Best Regards

    Lars

    #20559
    adminadmin
    administraator

    Võite minna OpenSprinkler Juhtige vahelduv- või alalisvoolu 24 VAC solenoidventiile. DC versioonis kasutatakse vooluringi nippi, mis tõstab sisselülitamisel pinget ja aktiveerib seega solenoidklapid. Varsti pärast seda langeb pinge tagasi toiteallika pingele (7,5–12 V alalisvoolu).

    Jõudluse osas taandub kõik sellele, kui palju solenoidklappe soovite korraga töötada.

    Põhimõtteliselt võite selle arvutada järgmiselt: solenoidklapi sisselülitusvool määrab võimsuse.

    OpenSprinkler energiatarve on umbes 2,2 W = umbes 0,1 A. Rain-Bildi solenoidklapi maksimaalne vool on 0,3 A

    See tähendab, et 4 solenoidklapiga on SAMAL AJAL 4x 0,3A + 0,1A = 1,3 A sisselülitusvool, tuleks kasutada järgmist suuremat 2A toiteallikat. Meil on poes erinevaid toiteallikaid.
    Kui kasutate korraga ainult ühte või kahte solenoidklappi, on teil 2 × 0,3A + 0,1A = 0,7A, piisab 1A toiteallikast. Isegi kui teil on 20 solenoidklappi, kuid aktiveerite korraga ainult 2, piisab sellest.
    Märkus: see on ainult arvutusnäide! Pange tähele solenoidklapi tootja tehnilisi andmeid!

     

    Turustaja osas vaadake siit:

    https://dvs-beregnung.de/dvs-specials/plugrain-garten/hunter-wandverteiler

     

2 postituse vaatamine - 1 kuni 2 (kokku 2-st)
  • Sellele teemale vastamiseks peate olema sisse logitud.