Kaugjuurdepääs MyFritzi kaudu

kodus > Foorumid > Üldiselt > Kaugjuurdepääs MyFritzi kaudu

Schlagwörter: ,

2 postituse vaatamine - 1 kuni 2 (kokku 2-st)
  • autor
    postitused
  • #22936
    WDWD
    Osavõtja

    Tere,

    Olen juba mõnda aega proovinud kaugjuhtimispulti juurde pääseda Opensprinkler seadistada MyFritzi kaudu. Tõenäoliselt ei vasta juhised enam FritzOS-i praegusele versioonile (7.21), igal juhul ei pääse ma sellele ligi isegi pärast mitut korda. Et proovida.

    Fritzboxi pääseb MyFritzi kaudu väliselt.

    Ma teen seda:

    • FritzBox Internet -> Aktsiad -> Valige seade jagamiseks
    • ESP-xxxx on valitud "Luba selle seadme jaoks iseseisev pordi edastamine". aktiveeritud
    • Valige uus jagamine -> MyFritzi jagamine -> Muu rakendus
    • Määrake nimi, skeem HTTPS //:, sisestage port, klõpsake nuppu OK
    • Kummalisel kombel ei kuvata uut aktsiat aktsiate all
    • Opensprinker kuvatakse sadamaväljaannete ülevaates, kuid ilma pordita
    • Seade kuvatakse MyFrtz.net all, kuid ühendust ei saa luua (veebisaidile ei pääse
      esp-… .myfritz.net sulges ühenduse ootamatult.)
    • Kui klõpsate üks kord pordiväljaannete all oleval pliiatsil ja klõpsate siis nuppu OK, kuvatakse port pordiväljaannete ülevaates
    • Testina tegin ka linnukese “Luba see seade täielikult Interneti-ühenduse saamiseks IPv4 (Exposed Host) kaudu”. Sellel pole aga mingit mõju, erinev on ainult tõrketeade (see veebisait ei saa turvalist ühendust pakkuda
      esp-… .myfritz.net saatis vale vastuse.)

    Ma ei suuda enam midagi välja mõelda, kas kellelgi on ideed?

    Aitäh, Wolfgang

    #23036
    adminadmin
    administraator

    Nii töötab minu jaoks pordi edastamine. Siiski peate vahele jääma OSPi ja OpenSprinkler 3 erinevad, kuna kell OSPi port 8080 ja kl OpenSprinkler Kasutatakse 3 porti 80.

    Nii et OSPi seadistama:

    pordi edastamine OSPi

     

    Ja nii selleks OpenSprinkler 3:

    pordi edastamine OpenSprinkler 3

     

    Nagu siit näha, ta on OSPi välise IP-pordi 3000 all ja OpenSprinkler 3 ja sama välise IP-pordi 3001 kaudu.

    Sel viisil saate rohkem kui ühe OpenSprinkler edukalt kaugjuhtimispult Internetist.

    Suvandit „Vabastage see seade täielikult Interneti-ühenduse saamiseks IPv4 (avatud host) kaudu” EI tohi aktiveerida.

    Koos MyFritzi väljalaskega saate seda nüüd kasutada OpenSprinkler- Rakenduse konfigureerimine.

    1. Valige menüüs OpenSprinkler- Rakenduses valige vasakus ülanurgas menüüelement "Asukohtade haldamine" ja vajutage nuppu "Lisa / lisa seade käsitsi"

    2. Sisestage nimi väljale „OpenSprinkler nimi”. In "OpenSprinkler IP” sisestage MyFritzi jagamine, millele järgneb koolon ja port (nt 3000 või 3001 või teie valitud port)

    3. Seejärel parool. Märkus. Kui sul on endiselt parool "opendoor", on nüüd õige aeg see ära muuta, sest nüüdsest saab kogu Internet sinu oma kasutada OSPi või OpenSprinkler juurdepääs!

    4. Kinnitage nupuga „Salvesta“. Valmis. Kui sümbol „Connect” muutub roheliseks, töötab kõik!

    Märkus. Kui asute oma WLAN-is, ei luba kast Fritz! Tavaliselt MyFritzi kaudu ühendust luua. Deaktiveerige WLAN-funktsioon nutitelefonis ja ühendage selle funktsiooni testimiseks mobiilsidevõrgu kaudu!

    Muide, väljaanne töötab ainult HTTP kaudu! HTTPS töötab ainult seoses HTTP-HTTPS-puhverserveriga ja vastava HTTPS-sertifikaadiga (nt Apache2 ja OpenSSL ise allkirjastatud sertifikaadiga). Ma käsitlen seda teemat aeg-ajalt uuesti eraldi.

     

2 postituse vaatamine - 1 kuni 2 (kokku 2-st)
  • Sellele teemale vastamiseks peate olema sisse logitud.