FlowSensor 3-juhtmelist ei tuvastata

kodus > Foorumid > Üldiselt > FlowSensor 3-juhtmelist ei tuvastata

Schlagwörter: , ,

5 postituse vaatamine - 1 kuni 5 (kokku 5-st)
  • autor
    postitused
  • #25973
    KaneKane
    Osavõtja

    Hi all,

    mul on oma OSPI (Püsivara 2.1.9) ostis voolumõõtja. Testisin seda Arduino peal, see annab digitaalset 0/1 ehk impulsse liitri kohta (andmelehe järgi 1 impulss liitri kohta).

    Ühendasin ka õigesti, Vin (+5V), Sensor1 andmejuhtme ja GND muidugi. Kuna see töötas Arduino ja täpse juhtmestikuga, eeldan, et see on nii õige.

    Kastmisel kahjuks midagi ei loeta, anduri tüübiks on valitud õige sensor1, ka valik “Ignore sensor1” on välja lülitatud, seega peaks arvestama.

    Mul on selline andur: https://www.amazon.de/gp/product/B089KJFVLV

    Kas keegi oskab aidata? Mis viga? Teise võimalusena – kas kellelgi on veel 1 mm (32 tolli) andurit?

    Regards,
    Kai

    #25985
    adminadmin
    administraator

    Huvitavam oleks teada, mida sa andurite seadetes oled määranud

    #25986
    KaneKane
    Osavõtja

    Tere,

    Seadistatud on anduri tüüp 1 “voolukiirus” ja 1 liiter/impulss

    Andur 2 on seatud olekusse "puudub".

    Tervitused Kai Neuhaus

    #26035
    adminadmin
    administraator

    Tere,

    Andmelehel on kirjas "Väljundvõimsus DC 4,7 V", mis ilmselt tähendab, et lülitab signaalikaabli PLUS-ile.

    Kahjuks see ei tööta, impulsiloendurid peavad ühendama GND anduri sisendiga.

    Seega on GND+SENSOR ühendamisel alati impulss

    #26038
    KaneKane
    Osavõtja

    Tere,

    Jah, see on tõsi.See on ootuspärane käitumine 2-juhtmeliste andurite puhul (sensor + Gnd), 3-juhtmeliste andurite puhul ainult lisa+ + VIN-koodil, vähemalt mina sain sellest aru. Suutsin Arduinoga digitaalses pordis lugeda vähemalt 1 ja 0. Sellest ka minu üllatus.
    Aga noh, alternatiivina võin osta teise anduri, ma lihtsalt ei leia kuskilt poole hinnaga 2-juhtmelist andurit 1-tollisele.
    Olen avatud soovitustele.

    Aitäh toetuse eest.
    Regards,
    Kai

5 postituse vaatamine - 1 kuni 5 (kokku 5-st)
  • Sellele teemale vastamiseks peate olema sisse logitud.