Ospi Koduvõrku integreerimine IOBrokeriga

kodus > Foorumid > Üldiselt > Ospi Koduvõrku integreerimine IOBrokeriga

Schlagwörter: , , ,

3 postituse vaatamine - 1 kuni 3 (kokku 3-st)
  • autor
    postitused
  • #25552
    Riputa kanaRiputa kana
    Osavõtja

    Tere,

    Mul on need olnud juba aastaid Ospi Tahvel kasutusel, eelmisel aastal pidin installima uuema RPI, kuna hiline ilmselt ei ühildu enam praeguse püsivaraga.

    Seni on kõik hästi, nüüd avastasin, et Ospi Surface :8080 pole alati usaldusväärselt ligipääsetav, kas on võimalik, et ma ei pääse sellele korraga mitme seadmega juurde?

    Vahel pidin taaskäivitamiseks pistikust tõmbama, sest edasi ei saanud.

    Sellepärast tahtsin selle IOBrokerisse tuua, kas keegi siin on seda juba rakendanud?

    Kunagi aktiveerisin MQTT ja tegin esimesed sammud Linuxi adapteri abil OSPI päring, et saaksin kaugjuhtimisega puhta taaskäivituse käivitada.

    Kindlasti oleks mõttekas värskendada Raspbiani RPI-s või see on seal Opensprinkler rel. Lihtne hooldus?

    Tervitus

     

    Thomas

    Lisad:
    Sa pead olema sisse logitud lisatud failide vaatamiseks.
    #26049
    Anonüümne
    Mitteaktiivne

    See huvitaks mind ka. Pean silmas Netatmo väärtusi (integreeritud ioBrokerisse). Ospi üle anda näiteks kastmise peatamiseks 24 tunniks, kui vihma hakkab. Kuid ma arvan, et praegune MQTT rakendus pole selleks loodud.

    tervitus

    HG

    #26050
    Riputa kanaRiputa kana
    Osavõtja

    Nii et ma juhtusin selle sel nädalal saama Ospi iobrokerisse integreerimiseks Mqtt kaudu.

    Olin täpsustanud sadama, mis oli juba Sonoffi poolt hõivatud, nii et eelmisel korral ma kaugemale ei jõudnud.

    Tegin just uuendused.

    Aga hetkel on mul kaasas veel üks ehitusplats ospi unf iobroker ei jätka..

3 postituse vaatamine - 1 kuni 3 (kokku 3-st)
  • Sellele teemale vastamiseks peate olema sisse logitud.