OSPi muuta veebisaite

kodus > Foorumid > Üldiselt > OSPi muuta veebisaite

5 postituse vaatamine - 1 kuni 5 (kokku 5-st)
  • autor
    postitused
  • #24072
    Anonüümne
    Mitteaktiivne

    Tere,

    Mul on test OSPi laadisin oma Raspi peale ja mängisin tewa ümber. Kuna olen ilmafunktsiooni suhtes veidi kahtlustav, siis soovin kodulehel ilmanäidiku all kuvada ilmaserverist hangitud sademete hulka. Otsisin allikatest veebisaidi katkendeid, kuid ei leidnud midagi. Kuidas on veebisaidid OpenSprinkler rakenduse poolt kokku pandud ja kust ma leian näiteks hetke ilmateabe väljundi?

    Regards,

    Ritsikad

    #24081
    adminadmin
    administraator

    Der OSPi sellel pole veebiserverit, on ainult API liides.

    Tegelik kasutajaliides pärineb kasutajaliidesest.opensprinkler.com, lähtekood on saadaval siin:

    https://github.com/OpenSprinkler/OpenSprinkler-App

    Kui soovite oma saidi luua, saate konfiguratsiooni muuta. Helistage brauseris http://<ip-deines-OSPi:8080>/su

    peal. Nüüd saate sisestada lingi oma lehele.

     

    #24085
    Anonüümne
    Mitteaktiivne

    OpenSprinklerrakendus on teie nutitelefoni rakendus, kas pole? Ma tahan tegelikult näha lehte, mis ilmub, kui sisestan oma IP-aadressi OSPi sisenema See pidi kuidagi Raspi peale sattuma. Ja kui installiskript ei laadi midagi võrgust, peaks veebisait olema asukohas OpenSprinkler- Kaasa tuleb püsivara repo – see on kõik, mis ma Raspisse laadisin.

    Ma võiks ju /s alla panna oma lehe ilmaarvutuseks, eks? API on tõenäoliselt juhendis. Ma tegelikult üritan veebisaidil näha, kui palju sademeid on OSPi arvutab. Või teeb ta OSPi see info üldse mitte?

    #24100
    adminadmin
    administraator

    Ei, rakendus ja veebisait on kõik kirjutatud Javascriptis ja neil on sama programmikood. Ja ei, püsivara repo ei võta seda vastu.

    #24119
    adminadmin
    administraator

    Nii et lahendus on:

    1. Laadige lähtekood alla Githubist

    2. Seadistage veebiserver ja konfigureerige ülaltoodud lähtekood veebisaidina

    3. Muutke / su seadeid nii, et need osutaksid veebiserverile.

     

5 postituse vaatamine - 1 kuni 5 (kokku 5-st)
  • Sellele teemale vastamiseks peate olema sisse logitud.