Paralleelsed programmid ja kohanemine aurustumise kaudu

kodus > Foorumid > Üldiselt > Paralleelsed programmid ja kohanemine aurustumise kaudu

  • Sellel teemal on 2 vastust, 2 tellija ja seda värskendati viimati enne 4 aastat tagasi kohta Anonüümne.
3 postituse vaatamine - 1 kuni 3 (kokku 3-st)
  • autor
    postitused
  • #14049
    Anonüümne
    Mitteaktiivne

    Hi all,
    Mul on programmide kohta järgmine küsimus Opensprinkler.

    Mul on muru kastmiseks 4 ringi. Sooviksin käivitada kaks neist korraga soovitud ajal (30 minutit).

    Alustage 1. programmi kahe ringiga kell 05–00.
    Alustage 2. programmi kahe ringiga kell 05–30.

    Kasutan ka ilmastikutingimusi Evapotranspiration (ET). Kui see arvutab näiteks 150% niisutamise, pikeneb kastmisaeg 30 minutit. See tähendaks, et esimene programm ei ole veel lõpetatud kell 05, kuid teine ​​programm on juba alanud. 30 ringi ei haaraks mu veevarustust. Kas on võimalus, et kahe ringiga programm 4 algab alles siis, kui programm 2 on lõppenud, isegi kui kastmisaega on ilmastiku reguleerimisega pikendatud?

    Palju tervitusi ja tänud ette.

    #14091
    adminadmin
    administraator

    Tere,
    sel juhul soovitaksin taandada selle kaheks ringiks. Lihtsalt ühendage 2 solenoidklappi kummagi ühendusega ja aktiveerige nendes kahes valik "Üks teise järel".
    Kahjuks ei näe ma siin muud võimalust, sest teie soovil peaksite programmeerima "rühmad", millega saaks solenoidklappe kombineerida. Teemat on mitu korda tõstatatud, koostan arendusmeeskonnaga numbri, võib-olla programmeeritakse.
    https://github.com/OpenSprinkler/OpenSprinkler-Firmware/issues/115

    Ära unusta, OpenSprinkler on avatud lähtekoodiga. Ka sina saad oma panuse anda!

    #14101
    Anonüümne
    Mitteaktiivne

    Suur aitäh abi eest. Siis uurin ka edaspidi, kas ühes järgmises versioonis võetakse muudatust arvesse.

    Nii kaua ma hakkama saan korralike programmipausidega, kuna ET on max 200%, nagu olen lugenud.

    Alustage programmi 1 kahe ringiga kell 05:00 - 05:30 200% ET korral, programm kestab kuni max. 06:00
    Alustage 2. programmi kahe ringiga kell 06–00.

    Loodan, et mul pole viga.

    seoses

3 postituse vaatamine - 1 kuni 3 (kokku 3-st)
  • Sellele teemale vastamiseks peate olema sisse logitud.