Paralleelne ja järjestikune niisutamine

kodus > Foorumid > Üldiselt > Paralleelne ja järjestikune niisutamine

  • Sellel teemal on 11 vastust, 8 tellija ja seda värskendati viimati 6 kuud tagasi kohta adminadmin.
12 postituse vaatamine - 1 kuni 12 (kokku 12-st)
  • autor
    postitused
  • #24206
    gd1122gd1122
    Osavõtja

    Ma tahan veeta tsoone 1 ja 3 korraga ja seejärel automaatselt korraga 2 ja 4.

    Ma ei tea, kuidas seda kohandada. Või pole see üldse võimalik.

    #24209
    Anonüümne
    Mitteaktiivne

    Niipalju kui ma aru saan, peate tsoonidele 1 ja 3 määrama sama algusaja ning tsoonidele 2 ja 4 käsitsi teise stardiaja, mis on pärast esimeste tsoonide kastmisaega.

    Kuna te ei saa moodustada rühmi, milles siis ütlete, et seda või seda rühma tuleks järjest töödelda. Iga tsooni kohta saate öelda ainult seda, et seda tuleks töödelda järjestikku. Nii et kui teil on kaks sama või kattuva jootmisajaga tsooni, saate lipu “Sequential” kaudu öelda ainult, et neid ei tohiks aktiveerida korraga, vaid üksteise järel. Seejärel lükkub tsoon edasi, kuni eelmine on valmis.

    #24210
    gd1122gd1122
    Osavõtja

    Jah, nii ma seda seni teinud olen. kuid sellega pole teil ilmastikust sõltuvust hea haarata. Kui on kuivem, võib jooksuaeg (1 + 3 korral) kahekordistuda. Ettevaatusabinõuna tuleb seejärel määrata pikad pausid fikseeritud jälgimisajaga. Sooviksin automaatset järelt niisutamist.

    #25844
    EdEd
    Osavõtja

    Hi all,

    kas siin on midagi paremaks läinud? Tahaks joosta 2 ringi (voodit) koos, aga minu jaoks on ring 2 ja ring 4 ehk vahepeal on veel üks ring. Nii et praegu pole võimalik (või on mul midagi kahe silma vahele jäänud). See, et siin järjekorda muuta ei saa, on tõesti tagasihoidlik. See peab kindlasti olema paindlikum, vaheldumisi gruppidega vms. See on liiga jäik nagu see...

    #25937
    Anonüümne
    Mitteaktiivne

    Proovi seda koos:
    Redigeeri valikuid

    Konfigureerige põhiline niisutusahel või redigeerige niisutusahelaid

    See püsivara toetab kuni kahte sõltumatut ülemjaama, millest igaühel on allpool toodud sätted
    loetletud.
    ● Peajaam: määrake peajaam/tsoon, mida tuntakse ka pumbajaamana. Meister on tsoon, mis
    sisse lülitatud koos teiste tsoonidega. Iga tsooni saab seadistada ülemaks. Vaikimisi
    ei ole (st ei kasuta peajaama).
    ● Master On Adjustment: peenhäälestage ülemseadme täpne sisselülitamise aeg. Vastuvõetav
    Vahemik on 0 kuni 600 sekundit, sammuga 5 sekundit. Näiteks kui see on seatud väärtusele 15, lülitub sisse
    peajaam lülitub sisse 15 sekundit pärast jaama avamist.
    ● Master Off Setting: peenhäälestage täpne aeg, mil master välja lülitub. Vastuvõetav
    Vahemik on -600 kuni 0 sekundit 5-sekundilise sammuga. Näiteks kui see on seatud väärtusele -15, lülitub sisse
    peajaam lülitub end välja 15 sekundit enne jaama sulgemist.
    jaamade käitlemine
    ● Jaamade arv: OpenSprinkler suudab automaatselt tuvastada saadaolevate laienduskaartide arvu;
    kasutaja peab aga tsoonide arvu käsitsi määrama, kuna need piiravad füüsiliste tsoonide arvu
    võib ületada. See on eriti kasulik virtuaaljaama funktsiooni kasutamisel (nt
    kaug- või RF-jaamad). Vaikimisi on 8.
    ● Jaama viivitus: viivitusaeg kahe järjestikuse jaama vahel. Vastuvõetav vahemik
    on -600 kuni 600 sekundit, 5-sekundiliste sammudega. Näiteks kui see on seatud väärtusele 60, avaneb
    OpenSprinkler Püsivara 2.1.9 kasutusjuhend 14
    teine ​​tsoon sulgub 1 minut pärast esimese tsooni sulgemist. Avaneb seadistusega -15 sekundit
    teine ​​tsoon sulgub 15 sekundit enne esimese tsooni sulgemist. Negatiivne jaama viivitus on
    mõnikord kasulik vee drosselprobleemide lahendamiseks. Vaikimisi on 0 (st lähim
    tsoon avaneb kohe pärast eelmist tsooni).

    Palju õnne, HG

     

    #25939
    EdEd
    Osavõtja

    Vabandust, kuid see on vaid lahendus. Ei saa olla nii, et opensprienkleris saab määrata "Programmid", aga tsoonide järjekorda ja paralleelsust siin määrata ei saa. Kui ma oleksin seda teadnud, oleksin NodeRedis ja KNX-is oma loogika üles ehitanud. Nii ka opensprinkler praegu pole soovitatav, parem on kasutada Hunterit või luua oma loogika OH-s, HA-s või NR-is.

    #26454
    Anonüümne
    Mitteaktiivne

    Saate kasta mitut tsooni korraga, muutes iga tsooni omaks
    määrab järjestikuse rühma. Seda saate teha, klõpsates põhivaates nuppu
    Kasutage tsoonis käiku, seejärel klõpsake vahekaarti "Täpsemalt" ja seal rühma tähte
    andestab. Kui kaks tsooni kuuluvad samasse rühma, muutuvad need järjestikusteks
    sooritatakse, kui need on erinevates tsoonides, sooritatakse need iseseisvalt.

    #26553
    adminadmin
    administraator

    Kas olete näinud, et uus püsivara värskendus toetab nüüd ka rühma moodustamist?

    #30594
    QuitoQuito
    Osavõtja

    Kust ma leian uue püsivara?

    on nüüd installitud:

    2.1.9 (10)

     

    edit: leidsin need.

    Püsivara 2023 – versioon 2.3.0 (128)

    kuidas seda installida (kaugjuhtimisega)?

    3.2 DC

    #30874
    NachtigallNachtigall
    Osavõtja

    Kahjuks ei paista uue püsivara grupifunktsioon pakkuvat seda, mida gd1122 (ja ka mina) sooviks. Mul oli siin sellega seoses küsis: https://opensprinkler.com/forums/topic/parallel-grouping-of-stations-with-2-2-0-ospi-firmware/ ja kahjuks on see ilmselt ulatusest väljas.

    Ma tahan veeta tsoone 1 ja 3 korraga ja seejärel automaatselt korraga 2 ja 4.

    Ma ei tea, kuidas seda kohandada. Või pole see üldse võimalik.

    See ei tööta. Kahjuks.

     

    #31056
    gd1122gd1122
    Osavõtja

    On teada, miks see ka nii ei ole OSPi on ette nähtud?

    #31057
    adminadmin
    administraator

    Püsivara on saadaval ka jaoks OSPi. Lihtsalt käivitage värskendusskript (koos sudoga) – esmalt eksportige konfiguratsioon!

    Uue rühmafunktsiooni kohta kehtivad järgmised reeglid.

    – rühma sees (sama täht) jookseb kõik järjestikku

    – Väljaspool gruppe (erinevad tähed) kulgeb kõik paralleelselt

    – P-grupp jookseb alati paralleelselt

    Seega peate määrama ainult 1 + 2 rühmas A ja 3 + 4 rühmas B.

12 postituse vaatamine - 1 kuni 12 (kokku 12-st)
  • Sellele teemale vastamiseks peate olema sisse logitud.