Pumba juhtimine ja ujuklüliti kasutamine andurina

kodus > Foorumid > Üldiselt > Pumba juhtimine ja ujuklüliti kasutamine andurina

Schlagwörter: 

2 postituse vaatamine - 1 kuni 2 (kokku 2-st)
  • autor
    postitused
  • #18207
    Anonüümne
    Mitteaktiivne

    Tere,

    Tahaksin rakendada järgmist kasutusjuhtumit ja otsin endiselt õiget riistvara. ma olen üleval Opensprinkler tekkinud.

    Ehk oskate öelda, kas see ka õnnestuks.

     

    Mul on 230V sukelpumbaga veeallikas.

    Sellest allikast tahaksin teenida kahte tarbijat / tsüklit.

    1. ring peaks vett saama teatud aja jooksul päeva jooksul erinevatel aegadel. Kuid ainult seni, kuni ujuklüliti (lihtne avatud / suletud lüliti) reageerib.

    2. vooluringi peaks saama lülitiga käsitsi juhtida ja see ei sõltu 1. vooluahelast.

     

    Ma kujutasin kogu asja ette ühega OSPi juhatus. Tahaksin ühendada ujuklüliti andurina 1. Andur 2 oleks siis käsitsi juhtlüliti.

    Sooviksin juhtida pumpa relee abil masterina. (Kas saate siin öelda, mida ma kõige paremini kasutan? OSPi 24 VAC)

     

    Põhimõtteliselt on saadaval järgmised lülitusprotsessid:

    1. ring: vastavalt ajakavale seni, kuni ujuklüliti on vaba; kui ujuklüliti tabab ventiili 1 ja pumba põhiseade ei avane enam enne, kui tase jälle langeb, ja jätkake seejärel tavapäraselt graafikus.

    2. vooluring: klapp ja juhtseade on avatud seni, kuni lülitit kasutatakse. Sõltumata 1. vooluringist peab kapten avanema ka ujuklüliti käivitamisel. Parimal juhul ignoreeritakse 1. vooluringi ajakava seni, kuni lülitit kasutatakse. Vastasel juhul võivad mõlemad klapid olla korraga avatud.

     

    Programmeerimisoskus on olemas ja vajadusel koodi kirjutamisel ei tohiks olla probleeme. Minu peamine mure on riistvara funktsioonid.

    Aitäh.

    tervitus

    tiivuline

    #18730
    adminadmin
    administraator

    Tere,

    jah, see töötab ja teil on vedanud, sest nüüd koos OSPi Versioonil 1.5 on kaks anduri sisendit - 1.44 ja eelkäijatel oli ainult üks.

    Teil on vaja õige võimsusega relee, ma ei tea sukelpumba võimsust, seega kontrollige, kas järgmine relee sobib:

    Finder 22.32.0.024.4540 Kontaktor 1 EI kontakti, 1 NC kontakt

    Teie ujuklüliti töötab nagu vihmasensor, kui vihma sajab -> ei joota. Nii et kui Sen1 ja GND on ühendatud, ei tohi sukelpumpa aktiveerida.

    Iga vooluringi jaoks saate määrata, kas see peaks Sen1-le reageerima.

2 postituse vaatamine - 1 kuni 2 (kokku 2-st)
  • Sellele teemale vastamiseks peate olema sisse logitud.