Nupp suhtlusringide aktiveerimiseks

kodus > Foorumid > Üldiselt > Nupp suhtlusringide aktiveerimiseks

2 postituse vaatamine - 1 kuni 2 (kokku 2-st)
  • autor
    postitused
  • #29724
    SimulantSimulant
    Osavõtja

    Tere ringis,

    Lisaks muru ja peenra kastmisele olen nüüdseks ühendanud ka oma kasvuhoone. The opensprinkler istub pumba lähedal. Sealt läheb kasvuhoonesse püsisurvetrass ja juhtkaabel (ca 20m) ja kasvuhoones on mul kaks solenoidklappi ja mehaaniline veekraan. Solenoidventiilid lähevad rõhualandajasse ja sealt taimede tilgutitesse. Rakenduses ja brauseris töötab kõik ideaalselt. Kahjuks on mu naisel digioperatsiooniga teatud vastuvõtuprobleem.

    Tahaks nüüd kasvuhoonesse paigaldada kaks (mehaanilist) nuppu, mis siis kasvuhoones näiteks 10 minutiks vastava kastmisringi sisse lülitavad. Juhtkaablil, mis avab või sulgeb solenoidventiilid, pole enam vabu juhtmeid. nii et ma ei pääse kaabli kaudu juurde opensprinkler pääseb juurde. Nii et seda tuleks kuidagi "targalt" teha. Kahjuks pole ma veel õiget lähenemist leidnud, mis suunas pean siin mõtlema. Kas oleks võimalik salvestada sisendid shelly komponentide kaudu ja seejärel saata need http või sarnaselt opensprinkler saada? Kas on olemas viis, et opensprinkler anda digitaalselt käsklus: "Aktiveerida vooluring 3 10 minutiks" ilma, et peaks seadistama terviklikku targa kodu süsteemi?

    Aitäh ja parimate soovidega

    #30309
    adminadmin
    administraator

    Vaadake siin foorumis "Nipp nr 6" all

2 postituse vaatamine - 1 kuni 2 (kokku 2-st)
  • Sellele teemale vastamiseks peate olema sisse logitud.