Anduri sisendiga juhtventiil

kodus > Foorumid > Üldiselt > Anduri sisendiga juhtventiil

4 postituse vaatamine - 1 kuni 4 (kokku 4-st)
  • autor
    postitused
  • #21248
    Anonüümne
    Mitteaktiivne

    Tere

    Ostsin teilt detsembris kastmisarvuti Openspinkler 3.0 AC (vastavalt App Firmw 2.1.9 (2) Hardw 3.2 AC-le) ja olen sellega väga rahul. Kastmise veelgi paremaks toimimiseks oleks suurepärane vahetada ventiili anduri abil ja ajajuhtimisega.

    Selle all mõtlen ma siis, kui relee (tavaliselt avatud või tavaliselt suletud sõltuvalt vajalikust) lülitab anduri sisendi sisse, avaneb ka klapp ja kui relee uuesti välja lülitub, sulgeb ka klapp.

    Kui saan nüüd sama klapi ka ajaga juhitavalt juhtida, oleks see ideaalne. Võib-olla saaksite klapi ühendada kahe käigukastiga. Üks anduriga ja teine ​​ajakontrolliga, kui pole vahet, et väljund, mida ei lülitata, on 24v.

    Kas selline operatsioon on võimalik? Mida ma pean kohandama?

    LG Gabriel

    #21309
    adminadmin
    administraator

    Tere,

    Anduri sisendi abil saate programmi käivitada - see töötaks siis ajaga kontrollitult.

    Lihtsalt määrake seadetes / andurites tüüp “Program”. Esimene andur käivitab esimese programmi.

    LG Stefan

    #21318
    Anonüümne
    Mitteaktiivne

    Tere

    Kas anduri sisendiga klapi on võimalik avada ja kui andur välja lülitub, sulgeb ka klapp.

    LG Gabriel

    #21417
    adminadmin
    administraator

    Tegelikult pole see võimalik. Siin peaksite solenoidklapi lülitamiseks kasutama tavalist relee.

    OpenSprinkler on ette nähtud solenoidventiilide ajapõhiseks lülitamiseks. Ilma selleta ei saaks "niisutusplaani" üldse esitada

4 postituse vaatamine - 1 kuni 4 (kokku 4-st)
  • Sellele teemale vastamiseks peate olema sisse logitud.