Rad preko 150W 24VA napajanja

Početna > Forum > Opći > Rad preko 150W 24VA napajanja

  • Ova tema ima 2 odgovora, 2 pretplatnika i zadnji je put ažurirana Prije 2 godina od anonim.
Pregled 3 postova - 1 do 3 (od ukupno 3)
  • Autor
    postovi
  • #25331
    anonim
    Neaktivan

    Pozdrav,

    Imam ožičenje od 24 V posvuda u vrtu. adapter za struju: https://at.paulmann.com/p/plug-shine-einspeisung-ip67-230-24v-150va-silber/98850

    Ima li šanse ili OpenSprinkler  ili za upravljanje Raperry Pi (dostupan je)? Nažalost, nemam nikakav drugi priključak za struju za ventile.

    Hvala!

    #25446
    AdminAdmin
    administrator

    Bok,

    tako da OpenSprinkler AC i OSPi raditi s 24VAC, to bi bilo moguće. Ali što se dalje događa, ventili se moraju kontrolirati? – Ovdje se to može riješiti samo zasebnim kablom do ventila.

    #25448
    anonim
    Neaktivan

    Da…

    Saznao sam da imam računalo Irritrol Junior 9V i uz njega 9V DC ventile. Bojim se da bih neke stvari ionako morao obnoviti. Samo kišna ptica ili OpenSprinkler uzeti ga neće biti.

    Moja primarna potreba je programiranje i kontrola putem weba ili aplikacije.

    U svakom slučaju, prvobitno sam mislio da mogu kontrolirati i upravljati ventilima preko računala (tada sam još uvijek razmišljao o 24 DC volta – tj. na ono što opskrbljuje jedinica za napajanje).

    U svakom slučaju, obnovio bih i ventile ako postoji razumna varijanta.
    znači da bi mi vjerojatno trebalo sve novo i fleksibilan sam.

Pregled 3 postova - 1 do 3 (od ukupno 3)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.