Ospi Integracija u kućnu mrežu s IOBrokerom

Početna > Forum > Opći > Ospi Integracija u kućnu mrežu s IOBrokerom

Schlagwörter: , , ,

Pregled 3 postova - 1 do 3 (od ukupno 3)
  • Autor
    postovi
  • #25552

    Pozdrav,

    Imam ih godinama Ospi Ploča u upotrebi, prošle godine sam morao instalirati noviji RPI jer kasniji vjerojatno više nije bio kompatibilan s trenutnim firmwareom.

    Zasad je sve dobro, sada sam otkrio da je Ospi Surface :8080 nije uvijek pouzdano dostupan, je li moguće da mu ne mogu pristupiti s nekoliko uređaja u isto vrijeme?

    Ponekad sam morao povući utikač za ponovno pokretanje jer nisam mogao dalje.

    Zato sam to htio unijeti u IOBroker, je li to već netko ovdje implementirao?

    Jednom sam aktivirao MQTT i napravio prve korake koristeći Linux adapter OSPI upit, kako bih daljinski mogao pokrenuti čisto ponovno pokretanje..

    Svakako bi imalo smisla raditi update Raspbiana na RPI-ima ili je tamo Opensprinkler rel. Jednostavna njega?

    pozdrav

     

    Toma

    Privitci:
    Morate biti prijavljeni za prikaz priloženih datoteka.
    #26049
    anonim
    Neaktivan

    To bi i mene zanimalo. Imam na umu vrijednosti iz Netatma (integrirane u ioBroker). Ospi predati, na primjer, obustaviti navodnjavanje na 24 sata kad počne padati kiša. Ali ne mislim da je trenutna implementacija MQTT-a dizajnirana za to.

    Pozdrav

    HG

    #26050

    Tako sam ga slučajno dobio taj tjedan Ospi integrirati u iobroker putem Mqtt-a.

    Odredio sam luku koju je već zauzeo Sonoff, tako da prošli put nisam stigao dalje.

    Upravo sam izvršio ažuriranja.

    Ali trenutno imam drugo gradilište sa sobom ospi unf iobroker nije nastavak..

Pregled 3 postova - 1 do 3 (od ukupno 3)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.