OSPi promijeniti web stranice

Početna > Forum > Opći > OSPi promijeniti web stranice

Pregled 5 postova - 1 do 5 (od ukupno 5)
  • Autor
    postovi
  • #24072
    anonim
    Neaktivan

    Pozdrav,

    Imam test OSPi natovario na moju Raspi i igrao se oko tewa. Budući da sam pomalo sumnjičav prema vremenskoj funkciji, želio bih prikazati količinu oborine dohvaćenu s vremenskog poslužitelja ispod vremenskog prikaza na web stranici. Tražio sam isječke web stranice u izvorima, ali nisam mogao ništa pronaći. Kako su web stranice od OpenSprinkler sastavljen od strane aplikacije i gdje mogu pronaći, na primjer, izlaz trenutnih informacija o vremenu?

    pozdrav,

    Cvrčci

    #24081
    AdminAdmin
    administrator

    OSPi nema web poslužitelj, samo API sučelje.

    Stvarno korisničko sučelje dolazi od ui.opensprinkler.com , izvorni kod je dostupan ovdje:

    https://github.com/OpenSprinkler/OpenSprinkler-App

    Ako želite stvoriti vlastitu web stranicu, možete promijeniti konfiguraciju. Nazovite u pregledniku http://<ip-deines-OSPi:8080>/su

    na. Sada možete unijeti vezu na svoju stranicu.

     

    #24085
    anonim
    Neaktivan

    OpenSprinkleraplikacija je aplikacija na vašem pametnom telefonu, zar ne? Zapravo želim vidjeti stranicu koja se pojavljuje kada unesem IP svojeg OSPi Unesi Mora da je nekako dospjelo na Raspi. A ako instalacijska skripta ne učita nešto s mreže, web-mjesto bi trebalo biti u OpenSprinkler- Uključuje se firmware repo - to je sve što sam učitao u Raspi.

    Mogao bih staviti vlastitu stranicu za proračun vremena pod /su, zar ne? API je vjerojatno u priručniku. Zapravo pokušavam vidjeti na web stranici koliko je oborina OSPi izračunava. Ili on to čini OSPi uopće nije ova informacija?

    #24100
    AdminAdmin
    administrator

    Ne, aplikacija i web mjesto napisani su u Javascriptu i imaju isti programski kod. I ne, nije primljen u repo firmware-a.

    #24119
    AdminAdmin
    administrator

    Dakle, rješenje je:

    1. Preuzmite izvorni kod s Githuba

    2. Postavite web poslužitelj i konfigurirajte gornji izvorni kod kao web mjesto

    3. Promijenite postavke / su tako da usmjeravaju na web poslužitelj.

     

Pregled 5 postova - 1 do 5 (od ukupno 5)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.