Működés 150W 24 VA tápegységgel

otthon > Fórumok > Általában > Működés 150W 24 VA tápegységgel

  • Ennek a témakörnek 2 válasza van, 2 előfizetője, és utoljára frissült 2 éve az Névtelen.
3 hozzászólás megtekintése - 1-től 3-ig (összesen 3-ból)
  • Szerző
    Hozzászólások
  • #25331
    Névtelen
    Inaktív

    Helló,

    A kertben mindenhol van 24 V-os vezetékem. Adapter: https://at.paulmann.com/p/plug-shine-einspeisung-ip67-230-24v-150va-silber/98850

    Van rá esély OpenSprinkler  vagy a Raperry Pi működtetésére (elérhető)? Sajnos nincs más tápcsatlakozásom a szelepekhez.

    Köszönöm!

    #25446
    adminadmin
    adminisztrátor

    Szia,

    szóval azt OpenSprinkler AC és a OSPi 24 VAC feszültséggel működjön, ez lehetséges lenne. De mi történik ezután, vezérelni kell a szelepeket? – Ez itt csak külön kábellel oldható meg a szelepekhez.

    #25448
    Névtelen
    Inaktív

    Igen…

    Megtudtam, hogy van egy Irritrol Junior 9V-os számítógépem és vele 9V-os DC szelepek. Attól tartok, mindenesetre újra kell építenem néhány dolgot. Csak egy esőmadár ill OpenSprinkler elvenni nem lesz.

    Elsődleges igényem a webes vagy alkalmazáson keresztüli programozás és vezérlés.

    Mindenesetre eredetileg azt hittem, hogy a szelepeket a számítógépen keresztül tudom vezérelni és működtetni (akkor még a 24 DC volton gondolkodtam – vagyis amit a tápegység szolgáltat).

    Mindenesetre a szelepeket is átépíteném, ha van értelmes változat.
    azt jelenti, hogy valószínűleg minden újra lenne szükségem, és rugalmas vagyok.

3 hozzászólás megtekintése - 1-től 3-ig (összesen 3-ból)
  • A témához való válaszadáshoz be kell jelentkeznie.