Ospi Integráció az otthoni hálózatba az IOBrokerrel

otthon > Fórumok > Általában > Ospi Integráció az otthoni hálózatba az IOBrokerrel

Schlagwörter: , , ,

3 hozzászólás megtekintése - 1-től 3-ig (összesen 3-ból)
  • Szerző
    Hozzászólások
  • #25552

    Helló,

    Nekem évek óta vannak ilyenek Ospi Használt tábla, tavaly újabb RPI-t kellett telepítenem, mert a késői valószínűleg már nem kompatibilis a jelenlegi firmware-rel.

    Eddig minden rendben, most rájöttem, hogy a Ospi A Surface :8080 nem mindig elérhető megbízhatóan, lehetséges, hogy nem tudom egyszerre több eszközzel elérni?

    Néha ki kellett húznom a dugót az újraindításhoz, mert nem tudtam továbbjutni.

    Ezért akartam bevinni az IOBrokerbe, van itt valaki, aki már megvalósította?

    Egyszer aktiváltam az MQTT-t, és megtettem az első lépéseket egy Linux adapter segítségével OSPI lekérdezést, hogy távolról tiszta újraindítást indítsam el..

    Minden bizonnyal érdemes lenne frissíteni a Raspbiant az RPI-n, vagy ott van Opensprinkler rel. Könnyen kezelhető?

    Köszöntés

     

    Tamás

    Berendezés:
    A hozzászóláshoz be kell jelentkezni a csatolt fájlok megtekintéséhez.
    #26049
    Névtelen
    Inaktív

    Ez engem is érdekelne. A Netatmo (ioBrokerbe integrált) értékeire gondolok. Ospi átadni például az öntözés felfüggesztését 24 órára, ha esni kezd. De nem hiszem, hogy a jelenlegi MQTT implementációt erre tervezték.

    Köszöntés

    HG

    #26050

    Szóval azon a héten véletlenül megkaptam Ospi integrálni az iobrokerbe az Mqtt-n keresztül.

    Megadtam egy portot, amelyet már foglalt a Sonoff, így legutóbb nem jutottam tovább.

    Most csináltam a frissítéseket.

    De jelenleg van velem egy másik építkezés ospi unf iobroker nem folytatta..

3 hozzászólás megtekintése - 1-től 3-ig (összesen 3-ból)
  • A témához való válaszadáshoz be kell jelentkeznie.