OSPi weboldalak megváltoztatása

otthon > Fórumok > Általában > OSPi weboldalak megváltoztatása

5 hozzászólás megtekintése - 1-től 5-ig (összesen 5-ból)
  • Szerző
    Hozzászólások
  • #24072
    Névtelen
    Inaktív

    Helló,

    Van egy tesztem OSPi felraktam a Raspimra és a tewa körül játszottam. Kicsit gyanakvó vagyok az időjárás funkcióra, ezért szeretném megjeleníteni a weblapon az időjáráskijelző alatt az időjárás szerverről lekért csapadék mennyiségét. Kerestem a honlap kivonatait a forrásokban, de nem találtam semmit. Milyenek a weboldalak a OpenSprinkler az alkalmazás által összeállított, és hol találom például az aktuális időjárási információk kimenetét?

    köszönés,

    Tücsök

    #24081
    adminadmin
    adminisztrátor

    az OSPi nincs webszerver, csak API felület.

    A tényleges felhasználói felület az UI-tól származik.opensprinkler.com , a forráskód itt érhető el:

    https://github.com/OpenSprinkler/OpenSprinkler-App

    Ha saját webhelyet szeretne létrehozni, módosíthatja a konfigurációt. Hívjon a böngészőben http://<ip-deines-OSPi:8080>/su

    tovább. Most megadhatja a saját oldalára mutató linket.

     

    #24085
    Névtelen
    Inaktív

    OpenSprinkleraz alkalmazás az okostelefonodon lévő alkalmazás, nem? Valójában látni szeretném azt az oldalt, amely akkor jelenik meg, amikor megadom az IP-címemet OSPi belép Valahogy bekerülhetett a Raspiba. És ha a telepítő szkript nem tölt be valamit a hálózatról, akkor a webhelynek a OpenSprinkler-Firmware repo bekerül - ennyit töltöttem a Raspiba.

    Feltehetném a saját oldalam az időjárás számításhoz a /su alá, nem? Az API valószínűleg a kézikönyvben van. Valójában azt próbálom megnézni a honlapon, hogy mennyi csapadék a OSPi kiszámítja. Vagy ő OSPi egyáltalán nem ez az információ?

    #24100
    adminadmin
    adminisztrátor

    Nem, az alkalmazás és a webhely mind Javascriptben íródott, és ugyanaz a programkódjuk. És nem, ez nem érkezik meg a firmware repóban.

    #24119
    adminadmin
    adminisztrátor

    Tehát a megoldás:

    1. Töltse le a forráskódot a Github-ból

    2. Állítsa be a webszervert, és állítsa be a fenti forráskódot weboldalként

    3. Módosítsa a / su beállításokat úgy, hogy azok a webszerverre mutassanak.

     

5 hozzászólás megtekintése - 1-től 5-ig (összesen 5-ból)
  • A témához való válaszadáshoz be kell jelentkeznie.