Probléma: Az esőérzékelő nem hagyja abba az öntözést

otthon > Fórumok > Általában > Probléma: Az esőérzékelő nem hagyja abba az öntözést

2 hozzászólás megtekintése - 1-től 2-ig (összesen 2-ból)
  • Szerző
    Hozzászólások
  • #24786
    Névtelen
    Inaktív

    Helló, néhány hete kaptam egyet OpenSprinkler 3.2 (legújabb firmware), amely 8 Hunter mágnesszelepet vezérel. Ez is remekül működik.

    Most vettem egy Hunter Rain Clik esőérzékelőt, és GND -n és SN2 -n keresztül csatlakoztattam. Ezután válassza ki az esőérzékelőt a 2. érzékelő alatti lehetőségek közül, és ne jelölje be a „Normálisan nyitva” jelölőnégyzetet. Mivel az érzékelő nyitó.

    Látom a kis r -t a kijelzőn, ami számomra azt jelenti, hogy az érzékelőt felismerték. Most rákattintottam a teszt gombra, és aktiválom a 2. érzékelő üzenetet, és a kis r nagybetűs R lesz, majd megjelenik az eső szimbólum.

    Kézzel elindítottam két öntözőkört, majd ismét megnyomtam a teszt gombot. Jön az eső szimbólum, de az öntöző körök nem állnak meg. Azt is ellenőriztem, hogy bejelöltem -e a 2. érzékelő figyelmen kívül hagyása jelölőnégyzetet. Nem ez a helyzet.

    Egész idő alatt az 1 -es szenzorral teszteltem. Ugyanaz az eredmény.

    Ellenőriztem a négyzetet a Normally Open -en is. Semmi sem működik. Most nem tudom, mit tegyek ezután.

    Nagyra értékelném a javaslatokat.

    Előre is köszönöm.

    Üdvözlettel
    Heiko

    #24952
    adminadmin
    adminisztrátor

    Az öntözőkörök vagy programok manuális indítását az érzékelők nem szakítják meg.

    Ellenkező esetben nem lehet manuálisan elindítani a programot, ha az érzékelő aktiválódott.

2 hozzászólás megtekintése - 1-től 2-ig (összesen 2-ból)
  • A témához való válaszadáshoz be kell jelentkeznie.