Vezérlőszelep érzékelő bemenettel

otthon > Fórumok > Általában > Vezérlőszelep érzékelő bemenettel

4 hozzászólás megtekintése - 1-től 4-ig (összesen 4-ból)
  • Szerző
    Hozzászólások
  • #21248
    Névtelen
    Inaktív

    Helló

    Tektől vettem decemberben az Öntöző számítógépet, az Openspinkler 3.0 AC-t (az App Firmw 2.1.9 (2) Hardw 3.2 AC szerint), és nagyon elégedett vagyok vele. Az öntözés még jobb működtetése érdekében nagyon jó lenne szelepet váltani érzékelővel és idővezérléssel.

    Ez alatt azt értem, hogy amikor egy relé (normál esetben nyitva vagy normálisan zárva, attól függően, hogy mi szükséges) bekapcsolja az érzékelő bemenetét, akkor a szelep is kinyílik, és amikor a relé újra kikapcsol, akkor a szelep is bezáródik.

    Ha most ugyanazt a szelepet is tudom vezérelni időben, akkor tökéletes lenne. Talán összekapcsolhatja a szelepet két sebességváltóval. Egy az érzékelővel és egy az idővezérléssel, ha nem számít, hogy a nem kapcsolt kimenet 24v.

    Lehetséges egy ilyen művelet? Mit kell beállítanom?

    LG Gabriel

    #21309
    adminadmin
    adminisztrátor

    Helló,

    Az érzékelő bemenetével elindíthatja a programot - amely ezután időzítetten futna.

    Egyszerűen állítsa be a „Program” típust a beállításokban / érzékelőkben. Az első érzékelő elindítja az első programot.

    LG Stefan

    #21318
    Névtelen
    Inaktív

    Helló

    Lehetséges-e nyitni egy szelepet az érzékelő bemenetével, és amikor az érzékelő kikapcsol, a szelep is bezáródik.

    LG Gabriel

    #21417
    adminadmin
    adminisztrátor

    Valójában ez nem lehetséges. Itt normál relét kell használnia a mágnesszelep kapcsolására.

    OpenSprinkler a mágnesszelepek idővezérelt kapcsolására szolgál. E nélkül egyáltalán nem lehetne „öntözési tervet” bemutatni

4 hozzászólás megtekintése - 1-től 4-ig (összesen 4-ból)
  • A témához való válaszadáshoz be kell jelentkeznie.