Drėkinimas atšauktas, nėra LOG

namo > Forumai > Paprastai > Drėkinimas atšauktas, nėra LOG

Schlagwörter: 

Peržiūrime 10 įrašus - nuo 1 iki 10 (iš viso 10)
  • Autorius
    pranešimų
  • # 21949
    Anoniminis
    Neaktyvus

    Sveiki visi,

    Jau kurį laiką turiu problemą, kad drėkinimas nutraukiamas sporadiškai.
    Vožtuvas tik atidarytas, sąsajoje taip pat matau ekraną. Tada po kelių minučių viskas baigėsi.

    LOG taip pat nieko neatsiranda.

    Klaida įvyksta tik su 6 arba 7 vožtuvu. Tvarka nesvarbi.

    Šiuo metu esu šiek tiek nusivylusi. Prieš dvi dienas 9 purkštuvai bėgo be problemų. Šiandien gavau tik 6.

    Sistema: OSPi ant RaspberryPi 2B, 8 Hunter 24V AC vožtuvai. Programos versija 2.2.0, programinė įranga 2.1.9 (3)

    # 21980
    AdministratoriusAdministratorius
    administratorius

    Sveiki,

    „Prieš dvi dienas 9 pabarstai bėgo be problemų. Šiandien gavau tik 6 ".

    Turite omenyje TUO pačiu laiku? Jūsų maitinimo šaltinis vargu ar tai valdys.

    Ar jūs kada nors matavote pasipriešinimą tarp COM ir zonų?

    O įtampa, kol laistymas vyksta?

    Jums gali būti trumpasis jungimas arba elektromagnetinis vožtuvas yra pažeistas ir naudoja per daug energijos.

    OpenSprinkler niekada nenutraukia veikiančios programos pati, aš žinau šaltinio kodą. Tačiau jei Raspberry PI paleidžiamas iš naujo dėl energijos praradimo arba OpenSprinklerPaslauga Raspberry PI nutraukiama, tik tada programa priversta sustabdyti. Tai taip pat paaiškintų, kad neturite žurnalo.

    # 21982
    Anoniminis
    Neaktyvus

    Ne, pi nepaleidžiama iš naujo. Tinklalapis nuolat prisijungęs ir reaguoja.

    Sugedęs ciklas iki šiol visada buvo kitoks.

    Aš turiu tik du lygiagrečiai veikiančius vožtuvus, ir jie visada yra pirmieji. Taip pat yra žurnale.

    Šiandien bandžiau dar kartą ir nepamiršau sąsajos. Pastebėjau, kad laikas vėlavo apie 10 minučių. Tam tikru momentu laikas buvo atnaujintas, t. Y. + 10 minučių šuolis, tada programos nebeliko ir nebuvo žurnalo.

    Tada įsitikinau, kad laikas yra tinkamas, ir vėl vykdžiau programą. Remiantis žiniatinklio sąsaja, vožtuvas perbėgo visiškai, bet vis tiek nebuvo rąste.

    # 21983
    Anoniminis
    Neaktyvus

    Netrukus pamatuosiu įtampą ir pasipriešinimą.

    # 21985
    AdministratoriusAdministratorius
    administratorius

    Eksportuokite konfigūraciją ir naudokite palaikymo funkciją (https://www.opensprinklershop.de/support) išsiūsti

    # 21991
    Anoniminis
    Neaktyvus

    Vožtuvai išjungti:
    Maitinimas: 26,4 V
    Tarp maitinimo šaltinio ir COM 26,3V

    Vienas vožtuvas įjungtas:
    Maitinimas į COM 25,9V
    Vožtuvas į COM 25,7V

    Atsparumas atidarius vožtuvą:
    tarp vožtuvo ir COM skaičius pašėlusiai šokteli maždaug nuo -0,1 iki 155, dažniau matote 40.
    tarp vožtuvo ir maitinimo bloko: peršoka tarp 3 - 5,5 omų.

    Šį rytą kelios programos vėl buvo tiesiog atšauktos. Nematau modelio.
    Programa prasidėjo nuo 3 vožtuvų. Pirmasis vožtuvas buvo paleistas (10 min.), Yra LOG. Kiti du (15 ir 25 min.) To nedaro.
    Vožtuvai įsijungė rankiniu būdu, įsijungė, kažkuriuo metu užgeso ir nepasirodė LOG.
    Tada kitas vožtuvas, paleidžiamas rankiniu būdu, perbėgo, yra LOG.
    Tada prasidėjo kita programa su dviem vožtuvais (po 20 minučių). Pirmasis vožtuvas perbėgo, antrasis įsijungė, sustojo po kelių minučių ir nebuvo LOG. Trūkstamas vožtuvas paleidžiamas rankiniu būdu, užgęsta po kelių minučių, nėra LOG.

    Trečioji programa prasidėjo dviem lygiagrečiais vožtuvais. Po kelių minučių jie abu išeina, NEBŪTI.

    # 21992
    Anoniminis
    Neaktyvus

    Įtampa vykdymo metu yra stabili esant 25,4–25,7 V. Jokių svyravimų netrukus prieš programos atšaukimą.

    Aš ką tik vėl pradėjau trečią programą, perėjau ir esu LOG.

    # 22177
    AdministratoriusAdministratorius
    administratorius

    Taigi man atrodo, kad juose veikia kita programa OSPi paleisti, kuri taip pat pasiekia IO prievadus. Jei eksperimentavote su įvairiomis namų automatikos ar kitomis valdymo programomis, pašalinkite jas dabar ir bandykite dar kartą.

    # 22312
    AdministratoriusAdministratorius
    administratorius

    Tada man kyla kitų drėkinimo pertraukimo priežasčių:

    - Suaktyvėjo lietaus arba dirvožemio drėgmės jutikliai
    - Suaktyvinamas nuo oro priklausomas laistymas ir sutrumpina laistymo laiką

    # 22353
    Anoniminis
    Neaktyvus

    Nieko daugiau neįdiegta, išskyrus Opensprinkler.
    Aš taip pat pirmiausia pagalvojau apie lietaus vėlavimą ir visiškai jį išjungiau. Niekas taip pat nepadeda.

    Netrukus visiškai iš naujo įdiegsiu Pi su nauja SD kortele, pažiūrėkime, ar tada bus geriau.

Peržiūrime 10 įrašus - nuo 1 iki 10 (iš viso 10)
  • Norėdami atsakyti į šią temą, turite būti prisijungę.