Beta testavimo drėkinimo paslauga

namo > Forumai > Paprastai > Beta testavimo drėkinimo paslauga

Schlagwörter: ,

Peržiūrime 6 įrašus - nuo 16 iki 21 (iš viso 21)
  • Autorius
    pranešimų
  • # 25966

    Sveiki,

    Pastebėjau dar kartą, dalis lietaus vėlavo diena. Šiandien taip pat pamačiau štai ką, žiūrėkite ekrano kopijas. Viršuje pagrindinio vaizdo 27 laipsniai, bet sistemos info po max tik 21. Pastaroji irgi daugiau vakarykštės vertės.

    Priedai:
    Jūs turite būti prisijungęs peržiūrėti pridėtus failus.
    # 26048
    Anoniminis
    Neaktyvus

    Apie lietaus kiekį informacijos negaunu. Mano sistemos informacija atrodo taip:

    Dėl sausų orų nepastebėjau ir lietaus vėlavimo. Laistymas vyksta pagal programą ir nenutrūksta.

    # 26229
    Anoniminis
    Neaktyvus

    Moin kartu,

    ar iš tikrųjų yra pareiškimas apie problemą dėl kasdienio vėlavimo?
    Užvakar laistymo lygis buvo 0%, nors tądien nelijo, bet užvakar buvo?
    O gal aš kažką iš esmės neteisingai supratau apie Zimmermanno metodą?

    Dabartinė būsena man atrodo taip:

    Linkėjimai
    Matthiasas

    # 26230
    Anoniminis
    Neaktyvus

    Deja, daugiau informacijos apie tai negavau. Čia, grėsme, yra tik mūsų pranešimai. Ilgą laiką negalėjau išbandyti oro kontrolės ir dėl vasariškų orų bei lietaus trūkumo, nes dirbu tik su lietaus uždelsimu, o ne su Zimmermanu.

    Remiantis gautu orų pranešimu 8:26 val., šiandien buvo suaktyvintas lietaus atidėjimas. Šiandien ryte lijo 1,3 mm lietaus, vakar buvo sausa. Paskutinis lietus buvo prieš 2 dienas. Taigi atrodo, kad tam tikru mastu tai veikia. Tačiau norint tiksliai įvertinti, man reikėtų keisti orą kas kelias dienas.

    Linkėjimai

    HG

    # 26262
    AdministratoriusAdministratorius
    administratorius

    OpenSprinkler visada teiraujasi orų tiekėjų pastarųjų 24 valandų orų. Dauguma tada pateikia laiko tarpsnius 1 valandai su oro duomenimis.

    Orų ekranas APP neturi nieko bendra su drėkinimo valdymu. Tik tai, kas parašyta po „Diagnozė“, yra lemiama.

    Mano nuomone, pagrindinė problema yra ta, kad orai iškviečiami tik kas 4 valandas. Jei ką tik lijo 3,5 valandos ir vis dar lyja, tai dažnai neatpažįstama.

    Todėl naujausioje programinėje įrangoje 111 orų skambutį įdiegiau likus 1 minutei iki kitos suplanuotos programos pradžios (jei paskutinis orų skambutis senesnis nei 30 minučių)

    # 27179
    AdministratoriusAdministratorius
    administratorius

    Galite pamatyti DWD rezultatus ir OpenSprinkler palyginti:
    Skambinama per „Bright Sky“ paslaugą.
    https://api.brightsky.dev/weather?lat=<LAT>&lon=<LON>&date=<DATUM-TSTUNDE&gt;

    Eikite į „Google“ žemėlapius ir dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite savo namą. Pasirodo koordinatės, kurias spustelėjus galima nukopijuoti į mainų sritį.

    Dabar įvedate šias dvi reikšmes lat ir lon. Data yra šios dienos data atėmus vieną dieną. Valanda atsilieka nuo T. Tai atrodo taip:
    Taigi 13.02.2023-8-30 2023:02 yra 12-08-XNUMXTXNUMX

    https://api.brightsky.dev/weather?lat=49.445997919488484&lon=8.575522199246443&date=2023-02-12T08

    Tada pasirodo sąrašas su orų matavimo duomenimis. Žemiau "krituliai" yra lietaus rodmuo

     

Peržiūrime 6 įrašus - nuo 16 iki 21 (iš viso 21)
  • Norėdami atsakyti į šią temą, turite būti prisijungę.