Veikia per 150W 24VA maitinimo šaltinį

namo > Forumai > Paprastai > Veikia per 150W 24VA maitinimo šaltinį

  • Į šią temą atsakė 2 2 dalyviai ir ji paskutinį kartą buvo atnaujinta prieš 2 metųAnoniminis.
Peržiūrime 3 įrašus - nuo 1 iki 3 (iš viso 3)
  • Autorius
    pranešimų
  • # 25331
    Anoniminis
    Neaktyvus

    Sveiki,

    Visur sode turiu 24 V laidus. Maitinimo adapteris: https://at.paulmann.com/p/plug-shine-einspeisung-ip67-230-24v-150va-silber/98850

    Ar taip pat yra galimybė OpenSprinkler  arba valdyti Raperry Pi (yra)? Deja, aš neturiu jokio kito maitinimo jungties vožtuvams.

    Ačiū!

    # 25446
    AdministratoriusAdministratorius
    administratorius

    Sveiki,

    taip kad OpenSprinkler AC ir OSPi veikia su 24VAC, tai būtų įmanoma. Bet kas bus toliau, vožtuvai turi būti valdomi? – Čia tai galima išspręsti tik atskiru laidu prie vožtuvų.

    # 25448
    Anoniminis
    Neaktyvus

    Taip…

    Sužinojau, kad turiu Irritrol Junior 9V kompiuterį ir su juo 9V DC vožtuvus. Bijau, kad vis tiek tektų kai kuriuos dalykus atstatyti. Tiesiog lietaus paukštis arba OpenSprinkler imti to nebus.

    Mano pagrindinis poreikis yra programavimas ir valdymas per internetą ar programėlę.

    Bet kuriuo atveju iš pradžių maniau, kad galiu valdyti ir valdyti vožtuvus per kompiuterį (dar galvojau apie 24 DC voltus – t.y. ką maitina maitinimo blokas).

    Bet kokiu atveju aš irgi perstatyčiau vožtuvus, jei būtų protingas variantas.
    reiškia, kad man tikriausiai reikėtų visko naujo ir esu lanksti.

Peržiūrime 3 įrašus - nuo 1 iki 3 (iš viso 3)
  • Norėdami atsakyti į šią temą, turite būti prisijungę.