Laistyti tik persijungus drėgmės jutikliui

namo > Forumai > Paprastai > Laistyti tik persijungus drėgmės jutikliui

Peržiūrime 8 įrašus - nuo 1 iki 8 (iš viso 8)
  • Autorius
    pranešimų
  • # 24568

    Sveiki,

    Aš turiu vieną OSPi Nusipirkau, plius drėgmės matuoklis ir lietaus jutiklis. Norėčiau savo apželdintam stogui sukurti programą, kuri turėtų veikti taip:

    Atsidarius drėgmės jutikliui (pranešama, kad jis yra sausas), x laiko vienetams reikia pradėti naudoti „carport roof“ zoną.
    Jei lietus lyja ir važiuojamosios dalies drėkinimas vyksta, laistymas turėtų būti sustabdytas. Jei lietaus nepakako ir jutiklis sako vėl sausas, tada laistyti reikia iš naujo.

    Ar tai įmanoma, ar manau, kad tai per daug sudėtinga?

    # 24569
    AdministratoriusAdministratorius
    administratorius

    Tai tiesiog reiškia: nelaistykite, jei drėgmės jutiklis sako, kad drėgna, arba lietaus jutiklis sako, kad lietus

    Naudodamiesi drėgmės jutikliu, tiesiog turite įvesti vėlavimą, kitaip jis įsijungia, kai tik palaistote (> laistymo laikas). Su lietaus jutikliu viskas išlieka 0,0

    Todėl tai įmanoma

    # 24586

    Taip, trumpai, bet kaip tai įtraukti į programą? Ir jei drėgmės jutiklis sako „drėgna“, drėkinimas taip pat turėtų būti sustabdytas, jei nestatysite jutiklio šalia lašinamosios žarnos, ar ne?

    # 24589

    Ir kitas klausimas. Vakar gavau savąjį OSPi prijungtas prie mano Raspberry 3b+. DIN bėgio maitinimo šaltinis su 24vAC išėjimu į OSPi Plokštė prijungta ir mano Pi įsijungė. Ar tai normalu? Maniau, kad turiu tiekti PI papildomos galios. Be to, AD keitiklyje nedegė lemputė. Ir taip, aš esu 100% tikras, kad tai yra maitinimo šaltinis su kintamąja srove antrinėje pusėje https://www.amazon.de/gp/product/B00F4QFH4O/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

    Ką dar galėjau padaryti blogo?

    # 24596

    Šiandien aš prijungiau vožtuvus, kurie gerai persijungia, tačiau A2D keitiklyje jokios veiklos nematyti. Man taip pat neaišku, kaip turėčiau pasukti šiuos mažyčius mažus puodukus

    # 24645
    AdministratoriusAdministratorius
    administratorius

    Jūs pasukate mažus puodus mažu „Phillips“ atsuktuvu.

    Jei jis drėgnas, bet šviesos diodas neužsidega, sukite pagal laikrodžio rodyklę, kol užsidegs šviesos diodas.

    Jei jis sausas, bet šviesos diodas dega, pasukite prieš laikrodžio rodyklę, kol šviesos diodas užges.

    A2D yra iš OSpi maitinamas, kaiščio priskyrimas yra (iš kairės į dešinę): GND, SN1, SN2, VIN (+5 V)

    Tiesą sakant, turėtumėte įdiegti dirvožemio drėgmės jutiklį ten, kur drėgmė yra svarbi. Tai gali būti po lašinimo žarna. Vienintelis svarbus dalykas yra laiko atidėjimas, kad jis nebūtų išjungtas pirmą kartą.

    Der OSPi tiekia Raspberry Pi maitinimą per 24 VAC maitinimo šaltinį. Tik su sena 1.43 versija ir RPi 3 arba 4 maitinimas buvo per mažas nuo 1.5 versijos. bet tai nebėra problema. Čia reikėjo papildomai prijungti RPi maitinimo šaltinį.

    Beje, atvirkščiai, neveikia, todėl to negali padaryti tik RPi maitinimo blokas OSPi ir tiekti solenoidinius vožtuvus!

     

    # 24657

    Sveiki,

     

    potenciometrai nesisuka net ir naudojant mažiausią „Phillips“ atsuktuvą (CRV 1.0). Ar gali būti, kad šie potenciometrai yra sugedę?

    # 24659

    Gerai, jis veikė su grioveliu, bet potenciometras neturi sustojimo. Šviesos diodas užsidega, kai ištraukiu 5V liniją, kartais LED mirksi net tada, kai vėl įjungiu 5V. Jei ištraukiu GND, šviesos diodas užsidega ir galiu naudoti potenciometrą, kad šviesos diodas užgestų. Bet vis tiek nesimato drėgmės. Ar sugedęs drėgmės jutiklis, ar AD keitiklis?

Peržiūrime 8 įrašus - nuo 1 iki 8 (iš viso 8)
  • Norėdami atsakyti į šią temą, turite būti prisijungę.