FlowSensor 3 laidų neatpažintas

namo > Forumai > Paprastai > FlowSensor 3 laidų neatpažintas

Schlagwörter: , ,

Peržiūrime 5 įrašus - nuo 1 iki 5 (iš viso 5)
  • Autorius
    pranešimų
  • # 25973
    KaneKane
    Dalyvis

    Sveiki visi,

    aš turiu savo OSPI (Firmware 2.1.9) nusipirkau srauto matuoklį. Išbandžiau tai su Arduino, jis pateikia skaitmeninį 0/1, ty impulsų litre (pagal duomenų lapą 1 impulsas / litras).

    Taip pat prijungiau teisingai, Vin (+5V), Sensor1 duomenų laidą ir GND, žinoma. Kadangi jis veikė su „Arduino“ ir tiksliais laidais, manau, kad tai teisinga.

    Deja, laistant nieko neskaičiuojama, kaip jutiklio tipas pasirenkamas teisingas sensor1, parinktis „Ignore sensor1“ taip pat išjungta, todėl turėtų skaičiuoti.

    Turiu tokį jutiklį: https://www.amazon.de/gp/product/B089KJFVLV

    Ar kas nors gali padėti? Kas negerai? Arba – ar kas nors turi kitą 1 colio (32 mm) jutiklį?

    Pagarbiai,
    KA

    # 25985
    AdministratoriusAdministratorius
    administratorius

    Būtų įdomiau sužinoti, ką nustatėte jutiklių nustatymuose

    # 25986
    KaneKane
    Dalyvis

    Sveiki,

    Nustatomas 1 tipo jutiklis „srauto greitis“ ir 1 litras/impulsas

    2 jutiklis nustatytas į „nėra“.

    Sveikinimai Kai Neuhaus

    # 26035
    AdministratoriusAdministratorius
    administratorius

    Sveiki,

    Duomenų lape parašyta „Išėjimo galia DC 4,7 V“, tai tikriausiai reiškia, kad jis perjungia signalo kabelį į PLUS.

    Deja, tai neveikia, impulsų skaitikliai turi prijungti GND prie jutiklio įvesties.

    Taigi prijungus GND+SENSOR visada atsiranda impulsas

    # 26038
    KaneKane
    Dalyvis

    Sveiki,

    Taip, tai tiesa.Taip ir tikimasi elgesys su 2 laidų jutikliais (jutiklis + Gnd), su 3 laidų jutikliais tik papildomas + ant VIN, bent jau aš taip supratau. Su Arduino skaitmeniniame prievade galėjau perskaityti bent 1 ir 0. Taigi mano nuostaba.
    Bet gerai, kaip alternatyvą, aš nusipirksiu kitą jutiklį, tik niekur negaliu rasti pusiau įperkamo 2 laidų jutiklio už 1 colio.
    Esu atvira rekomendacijoms.

    Ačiū už palaikymą.
    Pagarbiai,
    KA

Peržiūrime 5 įrašus - nuo 1 iki 5 (iš viso 5)
  • Norėdami atsakyti į šią temą, turite būti prisijungę.