Ospi Integracija į namų tinklą su IOBroker

namo > Forumai > Paprastai > Ospi Integracija į namų tinklą su IOBroker

Schlagwörter: , , ,

Peržiūrime 3 įrašus - nuo 1 iki 3 (iš viso 3)
  • Autorius
    pranešimų
  • # 25552

    Sveiki,

    Aš juos turiu metų metus Ospi Naudojama plokštė, praeitais metais turėjau įdiegti naujesnę RPI, nes vėlesnė tikriausiai nebesuderinama su dabartine programine įranga.

    Kol kas viskas gerai, dabar sužinojau, kad Ospi Paviršius :8080 ne visada patikimai pasiekiamas, ar gali būti, kad negaliu prieiti prie jo vienu metu su keliais įrenginiais?

    Kartais man tekdavo ištraukti kištuką, kad paleisčiau iš naujo, nes negalėdavau pajudėti toliau.

    Štai kodėl aš norėjau jį įtraukti į IOBroker, ar kas nors čia jau tai įdiegė?

    Kartą suaktyvinau MQTT ir žengiau pirmuosius žingsnius naudodamas Linux adapterį OSPI užklausą, kad galėčiau nuotoliniu būdu suaktyvinti švarų paleidimą iš naujo.

    Tikrai būtų prasminga atnaujinti Raspbian RPI arba ji yra Opensprinkler rel. Lengva priežiūra?

    Sveikinimas

     

    Tomas

    Priedai:
    Jūs turite būti prisijungęs peržiūrėti pridėtus failus.
    # 26049
    Anoniminis
    Neaktyvus

    Tai mane irgi sudomintų. Turiu omenyje „Netatmo“ (integruota į „ioBroker“) vertybes. Ospi perduoti, pavyzdžiui, pradėjus lyti, 24 valandoms sustabdyti laistymą. Bet nemanau, kad dabartinis MQTT diegimas tam skirtas.

    sveikinimas

    HG

    # 26050

    Taigi tą savaitę atsitiktinai jį gavau Ospi integruoti į iobroker per Mqtt.

    Nurodžiau uostą, kurį jau užėmė „Sonoff“, todėl paskutinį kartą toliau nepatekau.

    Ką tik padariau atnaujinimus.

    Tačiau šiuo metu su savimi turiu kitą statybų aikštelę ospi unf iobroker netęsė..

Peržiūrime 3 įrašus - nuo 1 iki 3 (iš viso 3)
  • Norėdami atsakyti į šią temą, turite būti prisijungę.