OSPi pakeisti svetaines

namo > Forumai > Paprastai > OSPi pakeisti svetaines

Peržiūrime 5 įrašus - nuo 1 iki 5 (iš viso 5)
  • Autorius
    pranešimų
  • # 24072
    Anoniminis
    Neaktyvus

    Sveiki,

    Turiu testą OSPi įkėliau į mano Raspi ir žaidė aplink tewas. Kadangi man šiek tiek abejojama orų funkcija, norėčiau, kad svetainėje po orų rodymo ekranu būtų rodomas iš orų serverio gautas kritulių kiekis. Šaltiniuose ieškojau svetainės fragmentų, bet nieko neradau. Kaip veikia svetainės OpenSprinkler surinko programa ir kur galiu rasti, pavyzdžiui, dabartinės orų informacijos išvestį?

    Pagarbiai,

    Svirpliai

    # 24081
    AdministratoriusAdministratorius
    administratorius

    Der OSPi neturi žiniatinklio serverio, tik API sąsają.

    Tikroji vartotojo sąsaja kyla iš UI.opensprinkler.com , šaltinio kodą rasite čia:

    https://github.com/OpenSprinkler/OpenSprinkler-App

    Jei norite sukurti savo svetainę, galite pakeisti konfigūraciją. Skambinkite naršyklėje http://<ip-deines-OSPi:8080>/su

    ant. Dabar galite įvesti nuorodą į savo puslapį.

     

    # 24085
    Anoniminis
    Neaktyvus

    OpenSprinklerprograma yra jūsų išmaniojo telefono programa, ar ne? Iš tikrųjų noriu pamatyti puslapį, kuris pasirodo, kai įvedu savo IP adresą OSPi įveskite Jis turėjo kažkaip patekti į Raspi. Ir jei diegimo scenarijus nieko neįkelia iš tinklo, svetainė turėtų būti OpenSprinkler-Įtraukti programinės aparatinės įrangos atpirkimą – tai viskas, ką įkėliau į Raspi.

    Galėčiau įdėti savo puslapį orų skaičiavimui /su, tiesa? API tikriausiai yra vadove. Aš iš tikrųjų bandau svetainėje pamatyti, kiek kritulių OSPi skaičiuoja. Arba jis OSPi visai ne ta informacija?

    # 24100
    AdministratoriusAdministratorius
    administratorius

    Ne, visa programa ir svetainė yra parašyti „Javascript“ ir turi tą patį programos kodą. Ne, ji nėra gaunama programinės aparatinės įrangos saugykloje.

    # 24119
    AdministratoriusAdministratorius
    administratorius

    Taigi sprendimas yra toks:

    1. Atsisiųskite šaltinio kodą iš „Github“

    2. Nustatykite žiniatinklio serverį ir sukonfigūruokite aukščiau nurodytą šaltinio kodą kaip svetainę

    3. Pakeiskite / su nustatymus taip, kad jie nukreiptų į interneto serverį.

     

Peržiūrime 5 įrašus - nuo 1 iki 5 (iš viso 5)
  • Norėdami atsakyti į šią temą, turite būti prisijungę.