Lygiagrečios programos ir adaptacija per evapotranspiraciją

namo > Forumai > Paprastai > Lygiagrečios programos ir adaptacija per evapotranspiraciją

  • Į šią temą atsakė 2 2 dalyviai ir ji paskutinį kartą buvo atnaujinta prieš 4 metųAnoniminis.
Peržiūrime 3 įrašus - nuo 1 iki 3 (iš viso 3)
  • Autorius
    pranešimų
  • # 14049
    Anoniminis
    Neaktyvus

    Sveiki visi,
    Turiu tokį klausimą dėl programoje esančių programų Opensprinkler.

    Vejai laistyti turiu 4 ratus. Norėčiau, kad du iš jų bėgtų lygiagrečiai norimu laiku (30 minučių).

    Pradėkite 1 programą dviem ratais 05:00 - 05:30
    Pradėkite 2 programą dviem ratais 05:30 - 06:00

    Taip pat naudoju „Evapotranspiration“ (ET) oro kontrolę. Jei tai apskaičiuoja, pavyzdžiui, drėkinimą 150%, laistymo laikas pailgėtų 30 minučių. Tai reikštų, kad viena programa nėra baigta 05 val., Tačiau antroji programa jau prasidėjo. 30 apskritimai nepatrauktų mano vandens tiekimo. Ar yra galimybė, kad 4 programa su dviem apskritimais prasideda tik baigus 2 programą, net jei laistymo laikas buvo pratęstas koreguojant orą?

    Daug sveikinimų ir padėkų iš anksto.

    # 14091
    AdministratoriusAdministratorius
    administratorius

    Sveiki,
    šiuo atveju siūlyčiau jį sumažinti iki dviejų apskritimų. Paprasčiausiai prijunkite 2 elektromagnetinius vožtuvus prie kiekvieno jungties ir įjunkite parinktį „Vienas po kito“.
    Deja, kitos galimybės čia nematau, nes pagal jūsų pageidavimą turėtumėte užprogramuoti „grupes“, su kuriomis būtų galima sujungti elektromagnetinius vožtuvus. Tema kelis kartus iškilo, aš sukursiu problemą su kūrėjų komanda, galbūt ji bus užprogramuota.
    https://github.com/OpenSprinkler/OpenSprinkler-Firmware/issues/115

    Nepamiršk, OpenSprinkler yra atviro kodo. Taip pat galite prisidėti!

    # 14101
    Anoniminis
    Neaktyvus

    Labai ačiū už pagalbą. Tada ir toliau žiūrėsiu, ar vienoje iš kitų versijų bus atsižvelgta į pakeitimą.

    Būtent tiek laiko man sekasi tinkamai pertraukinėjant programas, nes, kaip skaičiau, maksimalus ET yra 200%.

    Pradėkite 1 programą dviem ratais 05:00 - 05:30, esant 200% ET, programa veikia iki maks. 06:00 ryto.
    Pradėkite 2 programą dviem ratais 06:00 - 06:30

    Tikiuosi, kad neturiu klaidos.

    Linkėjimai

Peržiūrime 3 įrašus - nuo 1 iki 3 (iš viso 3)
  • Norėdami atsakyti į šią temą, turite būti prisijungę.