Su jutiklio įėjimu susijusios problemos

namo > Forumai > Paprastai > Su jutiklio įėjimu susijusios problemos

Peržiūrime 3 įrašus - nuo 1 iki 3 (iš viso 3)
  • Autorius
    pranešimų
  • # 24208
    Anoniminis
    Neaktyvus

    Sveiki,
    Jau kelias dienas bandžiau išsiaiškinti, kaip mygtuku įjungti siurblio relę, prijungtą prie vienos iš zonų. aš turiu OpenSprinklerPi su Raspberry Pi Zero W.
    Po kai kurių bandymų ir klaidų naudojant jutiklio įvestį, man labiausiai pasisekė, kai prijungiau mygtuką kaip atidarytuvą tarp GND ir SN1. Bet problema ta, kad mygtukui priskirta programa neįsijungia po 1 sekundės. Iki to prireikia beveik bet kokio laiko OSPI pripažįsta, kad programa turi būti paleista. Tiesą sakant, klavišo paspaudimas turėtų būti užregistruotas, jei klavišas paspaudžiamas ilgiau nei 1 sekundę.

    Ankstesniais bandymais buvau prijungęs mygtuką kaip paprastai atidarytą kontaktą ir turėjau problemą, kad programa prasidėjo atsitiktinai, net nespaudus jungiklio.

    Aš žinau, kad jutiklio įvestis gali konfigūruoti, ar tai paprastai atvira įvestis. Bet ši parinktis nepakeitė elgsenos, kai jungiklis buvo naudojamas kaip paprastai atidarytas kontaktas.

    Po dviejų mano eksperimentų man buvo įdomu, ar jutiklio įvestyje yra tam tikro tipo pritraukimas ar nuleidimas? Man atrodo, kad įvestis ne visada yra tinkamo loginio lygio, bet yra kintanti ir tada jai reikia atsitiktinio laiko, kad įvestis būtų įjungta. Ar turėčiau rezistoriaus pagalba prijungti jutiklio įėjimą prie GND ar + 5V?

    # 24313
    AdministratoriusAdministratorius
    administratorius

    Sveiki,

    niekada prieš + 5V, visada GND! VIN (+ 5V) skirtas tik jutikliams maitinti.

    Jei jis nesuveikia po 1s, tada linijoje yra trukdžių signalai, tai aiškinama kaip „plazdėjimas“ ir tai užkerta kelią startui.

    Programinės aparatinės įrangos versija?

     

    # 24507
    Anoniminis
    Neaktyvus

    Sveiki,
    Dabar išsprendžiau jutiklio įvesties problemą, pritvirtindamas traukimo varžą tarp jutiklio įvesties ir vieno iš 3,3 V kaiščių.
    Dabar įvestis nebeveikia savavališkai, o tik tada, kai faktiškai paspaudžiamas jungiklis.

Peržiūrime 3 įrašus - nuo 1 iki 3 (iš viso 3)
  • Norėdami atsakyti į šią temą, turite būti prisijungę.