Siurblio valdymas ir plūdinio jungiklio naudojimas kaip jutiklis

namo > Forumai > Paprastai > Siurblio valdymas ir plūdinio jungiklio naudojimas kaip jutiklis

Peržiūrime 2 įrašus - nuo 1 iki 2 (iš viso 2)
  • Autorius
    pranešimų
  • # 18207
    Anoniminis
    Neaktyvus

    Sveiki,

    Norėčiau įgyvendinti šį naudojimo atvejį ir vis dar ieškau tinkamos aparatinės įrangos. aš atsikėlęs Opensprinkler susidūrė.

    Gal galite pasakyti, ar tai pavyktų.

     

    Turiu vandens šaltinį su 230V panardinamuoju siurbliu.

    Iš šio šaltinio norėčiau aptarnauti du vartotojus / ciklus.

    1 grandinė tam tikrą laiką turėtų gauti vandens skirtingu dienos metu. Bet tik tol, kol reaguos plūdinis jungiklis (paprastas atidarytas / uždaras jungiklis).

    2 grandinę turėtų būti įmanoma valdyti rankiniu būdu per jungiklį ir ji nepriklauso nuo 1 grandinės.

     

    Viską įsivaizdavau su vienu OSPi Lenta. Norėčiau prijungti plūdinį jungiklį kaip 1 jutiklį. Tada 2 jutiklis būtų rankinis valdymo jungiklis.

    Siurblį norėčiau valdyti kaip meistras naudojant relę. (Ar galite man čia pasakyti, ką aš naudoju geriausiai? OSPi su 24VAC)

     

    Iš esmės galimi šie perjungimo procesai:

    1 grandinė: pagal tvarkaraštį tol, kol plūdinis jungiklis yra laisvas; kai plūdinis jungiklis atsitrenkia į 1 vožtuvą, o siurblio valdiklis daugiau neatidaro, kol lygis vėl nukrinta, ir toliau tęsite tvarkaraštį kaip įprasta.

    2 grandinė: vožtuvas ir pagrindas atidaromi tol, kol veikia jungiklis. Nepriklausomai nuo 1 kontūro, pagrindinis kapitonas taip pat turi atsidaryti, kai įjungiamas plūdės jungiklis. Geriausiu atveju 1 grandinės tvarkaraštis nepaisomas tol, kol veikia jungiklis. Priešingu atveju abu vožtuvai gali būti atidaryti tuo pačiu metu.

     

    Programavimo įgūdžiai yra prieinami ir, jei reikia, neturėtų būti problemų rašant kodą. Pirmiausia man rūpi aparatinės įrangos funkcijos.

    Ačiū.

    sveikinimas

    sparnuotas

    # 18730
    AdministratoriusAdministratorius
    administratorius

    Sveiki,

    taip, tai veikia ir jums pasisekė, nes dabar su OSPi 1.5 versijoje yra du jutiklių įėjimai – 1.44, o pirmtakai turėjo tik vieną.

    Jums reikia tinkamos galios relės, aš nežinau panardinamojo siurblio galios, todėl patikrinkite, ar tinka ši relė:

    Ieškiklis 22.32.0.024.4540 Kontaktorius 1 NE kontakto, 1 NC kontaktas

    Jūsų plūdės jungiklis veikia kaip lietaus jutiklis, kai lyja lietus -> nelaistoma. Taigi, jei Sen1 ir GND yra prijungti, povandeninis siurblys neįsijungia.

    Kiekvienai grandinei galite nustatyti, ar ji turėtų reaguoti į Sen1.

Peržiūrime 2 įrašus - nuo 1 iki 2 (iš viso 2)
  • Norėdami atsakyti į šią temą, turite būti prisijungę.