priklauso nuo oro OpenSprinkler Sodo drėkinimas su Netatmo oro stotimi

namo > Forumai > Pateikta > priklauso nuo oro OpenSprinkler Sodo drėkinimas su Netatmo oro stotimi

Peržiūrime 10 įrašus - nuo 1 iki 10 (iš viso 10)
  • Autorius
    pranešimų
  • # 24366
    Anoniminis
    Neaktyvus

    Turiu vieną, kad laistysiu savo terasinio namo sodą OpenSprinkler Įdiegtas laistymo kompiuteris, skirtas Gardena laistymo sistemos valdymui priklausomai nuo oro sąlygų.

    Der OpenSprinkler įrengtas garaže ir aprūpina tris laistymo zonas su Gardena 24V AC vožtuvais. Jis yra integruotas į mano WLAN tinklą per integruotą WLAN adapterį ir tiekiamas maitinimu per susijusį maitinimo bloką. Vožtuvai montuojami Gardena 2 krypčių vožtuvų dėžėje Backyard ir 1 krypčių vožtuvų dėžėje Frontyard. Už namo esanti veja laistoma pop-up kvadratiniu purkštuvu ir turbininiu pop-up purkštuvu. Augalams laistyti lysvėse priešais namą ir gėlių vazonams terasoje už namo laistyti naudojami skirtingi lašelinio laistymo antgaliai.

    Montavimo des OpenSprinkler garaže

    Ji Opensprinkler 3.1-DC naudoju nuo 2019 m. pavasario. Prieš tai turėjau dvejų metų patirtį su vienu OpenSprinkler OSBee rinkti, bet nenorėjo praleisti oro kontroliuojamo drėkinimo privalumų.

    Jame yra trys drėkinimo zonos OpenSprinkler Programinės įrangos programa, apibrėžta kaip „Backyard Lawn“, „Backyard Flowers“ ir „Frontyard Flowers“.

    Mano nuomone, nuo oro sąlygų sodo laistymas yra prasmingas tik tuo atveju, jei yra prieiga prie patikimų vietinių orų duomenų. Visų pirma kritulių kiekis įvairiose vietose gali labai skirtis. Dėl šios priežasties aš integravau savo esamą „Netatmo“ meteorologijos stotį į valdymą.

    Kaip oro sąlygoms būdingas metodas OpenSprinkler Aš naudoju Zimmermano metodą. Nustačiau bazinę drėgmės vertę iki 65%, visos kitos bazinės vertės buvo išsaugotos. Manau, kad tai gana gerai atitinka vidutinę drėgmės vertę Vidurio Europos sodininkystės laikotarpiu ir turiu su tuo gerų įspūdžių.

    Dabartinėje versijoje V2.0.4 OpenSprinkler Orų tarnyba, pastarųjų 24 valandų orų duomenys naudojami drėkinimo vertei „% vandens lygis“ apskaičiuoti, jei pasirenkate Zimmermano metodą ir pasirenkate Vietinę meteorologinę stotį arba „Weather Underground“. Tačiau tai yra daugiau privalumas, palyginti su klasikiniu Zimmerman metodu, nes skaičiuojant drėkinimo vertę įtraukiami naujesni temperatūros, drėgmės ir kritulių duomenys.

    Pastaraisiais metais mokėjimo sistemas vis dažniau diegia orų paslaugų teikėjai ir debesijos paslaugos bei OpenSprinkler Šiuo atžvilgiu komanda taip pat atliko keletą atnaujinimų.

    Norėdamas tapti šiek tiek nepriklausomas nuo to, turiu OpenSprinkler „Weather Service“ įdiegta „Raspberry Pi“ kartu su atvirojo kodo orų programine įranga „WeeWx“. WeeWx užmezga ryšį su Netatmo oro stotimi ir taip pat leidžia grafiškai atvaizduoti orų duomenis. Taip pat tapo OpenSprinkler Mano perkompiliuota programinė įranga 2.1.9(7) ir periodinė Orų tarnybos apklausa nustatyta iš 6 valandų į vieną valandą. Mano nuomone, tai yra vienintelis būdas gauti naujausius duomenis apie drėkinimą ankstyvą rytą. Vietinis orų tarnybos „Raspberry Pi“ diegimas taip pat reiškia, kad tam nereikia papildomų išlaidų OpenSprinkler komanda dėl padidėjusio balsavimo dažnumo.

    Siekiant išvengti laistymo lyjant, taip pat buvo sumontuotas Kenko M152 lietaus jutiklis ir su OpenSprinkler Jutiklio įėjimas S1 prijungtas. IFTTT debesies paslauga nebegali būti naudojama įspėjimams apie lietų, nes garantuotas atsako laikas nemokamoje versijoje gali siekti iki 1 valandos.
    IFTTT naudoju tik „Google“ kalendoriuje, kuriame registruodama bendrą praėjusios dienos lietaus kiekį, kurį nustatė „Weather Underground“, ir OpenSprinkler naudojama veikla.

    Pastaraisiais metais veja, gėlės ir krūmai buvo barstomi kas dvi dienas 7:00 val. Šiems metams turi būti pagerintas vazoninių augalų, esančių terasoje, vandens tiekimas, nes akivaizdu, kad karštomis dienomis jie turi būti tiekiami vandeniu dažniau nei kas dvi dienas.

    Veja dabar barstoma kas dvi dienas netrukus po saulėtekio. Gėlės ir krūmai laistomi kasdien 18:00 val. Vejai nustatoma 100% bazinė 30 minučių vertė, o gėlėms ir krūmams - 100% bazinė 15 minučių vertė. Bet aš vis dar optimizuoju čia ir galiu padidinti vejos drėkinimą iki trijų dienų, kai 100% bazinė vertė yra 45 minutės.

    Taip pat man svarbu kelionės metu patikrinti laistymo sistemos veikimą. Be to, kad kontroliuoja OpenSprinkler su OpenSprinkler Programa taip pat atkuria sunkios klaidos atvejį OpenSprinklergalima per radijo bangomis valdomą lizdą, kurį galima valdyti nuotoliniu būdu naudojant Fritz!Box.

    # 24402
    AdministratoriusAdministratorius
    administratorius

    Na tai aš vadinu puikiu apibūdinimu.

    Taip pat integravau savo orų stotį, bet vis dar esu Weatherunderground OpenSprinkler.

    # 24456
    Anoniminis
    Neaktyvus

    Sveiki, Franzšteinai,

    Aš taip pat turiu galvoje šį projektą. Ar galite man duoti daugiau nuorodų ar šaltinių, kad galėčiau naudoti netatmo informaciją apie orą ir informaciją apie lietų OSPI gali naudoti. Be to, man tikriausiai reikės dabartinės versijos OpenSprinkler PI, bet aš nežinau, kaip tai padaryti. Todėl esu labai dėkingas už bet kokią informaciją.

    # 24473
    AdministratoriusAdministratorius
    administratorius

    Sveiki, hg, aš kalbu angliškai Opensprinkler forume, susijusiuose vadovuose ir žinių bazės straipsniuose bei OpenSprinkler „GitHub“ saugykla iš tikrųjų yra viskas, kas aprašyta. Šiek tiek sunku rasti viską kartu, bet, deja, nėra pilno aprašymo vienoje vietoje. Lengviausias būdas būtų užregistruoti Netatmo stotį Weather Underground, kuri OpenSprinkler atnaujinkite programinę-aparatinę įrangą ir ištraukite orų duomenis iš „Weather Underground“. Štai keletas įdomių nuorodų šia tema: https://opensprinkler.com/forums/topic/error-building-firmware-from-source/ https://openthings.freshdesk.com/support/home https://github.com/opensprinkler Deja, kitas tris savaites atostogauju, bet po to mielai padėsiu - jei įmanoma. Pagarbiai Franzui (perduota)

    # 24480
    Anoniminis
    Neaktyvus

    Labai ačiū už patarimą, Franzai. Išbandysiu. Kol kas netatmo naudosiu tik kaip lietaus duomenis ir temperatūros šaltinį per Weather Underground. Mane domina tikslesnė situacijos integracija mano sode, „DarkSky“ oro duomenis galiu perjungti į „WUnderground“ skiltyse „Parinktys“ ir „Plėtiniai“. Ar vis dar reikia „WeeWx“? Aš palieku programinę-aparatinę programinę įrangą tokią, kokia ji yra dabar (2.1.9 (4)). Jei man taip pat reikia atnaujinimo kas valandą, gali tekti jį paleisti dar kartą. Bet manau, kad tai priklauso nuo pasirinkto konkretaus oro metodo. Turiu tai išbandyti. Kokia tu čia nauda (Zimmerman, ETo)?

    # 24489
    Anoniminis
    Neaktyvus

    Tik akimirka. WeeWx nereikia. „Weather Underground“ gali patekti tiesiai OpenSprinkler būti pasirinkta kaip orų tarnyba. Aš naudoju Zimmermano metodą. ETo negalima naudoti su „Weather Underground“.

    # 24491
    Anoniminis
    Neaktyvus

    Šiuo metu galiu atidaryti „Weather underground“ sąskaitą, tačiau pridėjus meteorologinę stotį atsiranda klaida. Tačiau be meteorologinės stoties negaliu kreiptis dėl API kodo. Aš ir toliau bandysiu.

    # 25930
    Anoniminis
    Neaktyvus

    Sveiki, ar netatmo duomenys vis dar tinka drėkinimo kontrolei? Negaliu užregistruoti savo Netatmo WU. Tačiau aptikau straipsnį, pagal kurį Netatmo nutraukė bendradarbiavimą su WU, todėl mano paties lietaus matavimai ir Netatmo duomenys nebegali būti naudojami.

    https://community.homey.app/t/info-netatmo-hat-die-partnerschaft-mit-weather-underground-beendet/44000

    Kokių dar yra galimybių naudoti vietinį lietaus kiekį iš savo sodo apskaičiuojant laistytiną vandens kiekį? Orų prognozės dideliame mieste yra per netikslios. Visada kažkur lyja, bet ne visada mano sode.

    # 25940
    Anoniminis
    Neaktyvus

    Turiu kaip aprašyta aukščiau OpenSprinkler „Weather Service“ įdiegta „Raspberry Pi“ kartu su atvirojo kodo orų programine įranga „WeeWx“. Tačiau taip pat yra galimybė „Netatmo“ duomenis persiųsti orų tarnybai „MeteoWare Plus“. Tokiu būdu jie gali būti persiųsti iš „Meteoware Plus“ į „Weather Underground“. Tai vis tiek turėtų veikti. Tiesiog pabandyk tai!

    # 26351

    Sveiki,

    ar dabar aišku, kad netatmo nutraukė partnerystę su Wu?
    Vis tiek galite registruoti „netatmo“ įrenginius WU svetainėje.

    Priedai:
    Jūs turite būti prisijungęs peržiūrėti pridėtus failus.
Peržiūrime 10 įrašus - nuo 1 iki 10 (iš viso 10)
  • Norėdami atsakyti į šią temą, turite būti prisijungę.