Apūdeņošana ir atcelta, LOG nav

mājas > Forumi > Parasti > Apūdeņošana ir atcelta, LOG nav

Schlagwörter: 

10 ierakstu skatīšana - no 1 līdz 10 (no 10 kopā)
  • autors
    posts
  • #21949
    Anonīms
    Neaktīvs

    Hi all,

    Jau kādu laiku man ir problēma, ka apūdeņošana tiek pārtraukta sporādiski.
    Vārsts ir tikai atvērts, saskarnē redzu arī displeju. Tad pēc dažām minūtēm viss ir beidzies.

    Arī LOG nekas neparādās.

    Kļūda rodas tikai ar 6. vai 7. vārstu. Pasūtījumam nav nozīmes.

    Šobrīd esmu nedaudz sarūgtināts. Pirms divām dienām 9 kaisīšanas skrēja bez problēmām. Šodien es saņēmu tikai 6.

    Sistēma: OSPi uz RaspberryPi 2B, 8 Hunter 24V maiņstrāvas vārstiem. Lietotnes versija 2.2.0, programmaparatūra 2.1.9(3)

    #21980
    AdminAdmin
    administrators

    Hello,

    “Pirms divām dienām 9 sprinkleri skrēja bez problēmām. Šodien es saņēmu tikai 6. "

    Vai jūs domājat tajā pašā laikā? Jūsu barošanas avots to diez vai pārvaldīs.

    Vai esat kādreiz mērījis pretestību starp COM un zonām?

    Un spriedze, kamēr laistīšana notiek?

    Jums var būt īssavienojums vai elektromagnētiskais vārsts ir bojāts un patērē pārāk daudz enerģijas.

    OpenSprinkler nekad nepārtrauc palaist programmu pati par sevi, es zinu avota kodu. Tomēr, ja Raspberry PI tiek restartēts strāvas zuduma dēļ vai OpenSprinklerpakalpojums Raspberry PI tiek pārtraukts, tikai tad programma ir spiesta apturēt. Tas arī izskaidro, ka jums nav žurnāla.

    #21982
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nē, pi netiek restartēts. Tīmekļa lapa ir pastāvīgi tiešsaistē un atsaucīga.

    Salauztais cikls līdz šim vienmēr ir bijis atšķirīgs.

    Man ir tikai divi vārsti, kas darbojas paralēli, un tie vienmēr ir pirmie. Ir arī žurnālā.

    Es to izmēģināju vēlreiz šodien un nepazaudēju saskarni. Es pamanīju, ka laiks kavējās apmēram 10 minūtes. Kādā brīdī laiks tika atjaunināts, t.i., lēciens + 10 minūtes, un pēc tam programma vairs nebija un žurnāls netika izveidots.

    Tad es pārliecinājos, ka laiks ir pareizs, un atkal palaidu programmu. Saskaņā ar tīmekļa saskarni vārsts pilnībā izskrēja cauri, bet joprojām netika parādīts žurnālā.

    #21983
    Anonīms
    Neaktīvs

    Drīz izmērīšu spriedzi un pretestību.

    #21985
    AdminAdmin
    administrators

    Lūdzu, eksportējiet konfigurāciju un izmantojiet atbalsta funkciju (https://www.opensprinklershop.de/support) sūtīt

    #21991
    Anonīms
    Neaktīvs

    Vārsti izslēgti:
    Barošanas avots: 26,4V
    Starp barošanas bloku un COM 26,3V

    Viens vārsts ieslēgts:
    Barošana ar COM 25,9V
    Vārsts uz COM 25,7V

    Izturība, kad vārsts ir atvērts:
    starp vārstu un COM skaitlis ārkārtīgi lēkā ap -0,1 līdz 155, biežāk redzat 40.
    starp vārstu un barošanas bloku: lec starp 3 - 5,5 omiem.

    Šorīt vairākas programmas atkal tika vienkārši atceltas. Es neredzu modeli.
    Programma sākās ar 3 vārstiem. Pirmais vārsts ir darbojies (10 min), ir LOG. Pārējās divas (15 un 25 minūtes) to nedara.
    Felenden vārsti sākās manuāli, palaiž, kādā brīdī izdziest un neparādās LOG.
    Tad cits vārsts, kas manuāli sākās, izskrēja cauri, ir LOG.
    Tad sākās vēl viena programma ar diviem vārstiem (katrs 20 minūtes). Pirmais vārsts izskrēja cauri, otrais sāka darboties, apstājās pēc dažām minūtēm un bez LOG. Trūkstošais vārsts sākās manuāli, izdziest pēc dažām minūtēm, nav LOG.

    Trešā programma sākās ar diviem vārstiem paralēli. Pēc dažām minūtēm viņi abi iziet, nav LOG.

    #21992
    Anonīms
    Neaktīvs

    Spriegums izpildlaikā ir stabils pie 25,4-25,7 V. Neilgi pirms programmas atcelšanas nav svārstību.

    Es tikko atsāku trešo programmu, izskrēju cauri un esmu LOG.

    #22177
    AdminAdmin
    administrators

    Tāpēc man šķiet, ka tajā darbojas cita programma OSPi palaist, kas arī piekļūst IO portiem. Ja esat eksperimentējis ar dažādām mājas automatizācijas vai citām vadības lietojumprogrammām, lūdzu, atinstalējiet tās tūlīt un mēģiniet vēlreiz.

    #22312
    AdminAdmin
    administrators

    Tad man šķiet, citi apūdeņošanas pārtraukšanas iemesli var būt:

    - Ir aktivizēti lietus vai augsnes mitruma sensori
    - Laika apstākļu atkarīgā laistīšana tiek aktivizēta un saīsina laistīšanas laiku

    #22353
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nekas cits nav instalēts, izņemot Opensprinkler.
    Es arī biju domājis par lietus aizkavēšanos vispirms un pilnībā to izslēdzis. Arī tas nepalīdz.

    Drīz es pilnībā pārinstalēšu Pi ar jaunu SD karti, redzēsim, vai tad tas kļūs labāks.

10 ierakstu skatīšana - no 1 līdz 10 (no 10 kopā)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu, jums ir jāpiesakās.