Beta testa apūdeņošanas pakalpojums

mājas > Forumi > Parasti > Beta testa apūdeņošanas pakalpojums

Schlagwörter: ,

15 ierakstu skatīšana - no 1 līdz 15 (no 21 kopā)
  • autors
    posts
  • #25581
    Matiass StūbersMatiass Stūbers
    Dalībnieks

    Hi all,

    Pirmkārt, paldies, ka centāties uzlabot laikapstākļu dienestu! Es tikko mēģināju to iestatīt, kā aprakstīts emuāra ierakstā, bet es tikko saņemu ziņojumu, ka ir "savienojums neizdevās". Man šeit ir Raspi ar vienu OSPI Programmaparatūra 2.1.9(9).

    Tomēr, ja es ierakstu “čokurošanās opensprinklershop.de:3333 "skatījumi, ko saņemu"openSprinklerAtbildot iegādājieties laikapstākļu pakalpojumu Vācijā v2.0.4”.

    Ir OpenSprinkler restartēts, izmantojot vietni, kā arī visu Raspi.

     

    Vai ir kāda ideja, kas to varētu izraisīt?

    VG Matiass

     

    #25587
    Matiass StūbersMatiass Stūbers
    Dalībnieks

    Sveiki,

    Īss atjauninājums no manis. Vakar pārslēdzu visu atpakaļ uz noklusējuma, lai šorīt darbotos automātiskā laistīšana. Šorīt es izdarīju vēl vienu mēģinājumu, vispirms ar tādu pašu rezultātu, kā aprakstīts iepriekš. Bet pēc aptuveni 6 stundām vai ilgāk kļūdas ziņojums pazuda, un lietotne sniedza tikai ziņojumu, kā aprakstīts emuāra ierakstā, un atkal tika parādīti arī laikapstākļu dati. Es turpināšu to darīt tagad.

    Būtu labi, ja emuārā būtu mājiens, ka pirmais atjauninājums var ilgt vairākas stundas.

    Paldies vēlreiz!

    Vg Matīss

    #25631
    AdminAdmin
    administrators

    Hello,

    tas, iespējams, ir saistīts ar izmantoto OpenSprinkler- Programmaparatūra, vecākajai versijai ir problēmas ar DNS izšķirtspēju tūlīt pēc pārstartēšanas.

    Atjauniniet programmaparatūru vai ievadiet IP (opensprinklershop.de = 130.180.44.149)

     

     

    #25635
    Matiass StūbersMatiass Stūbers
    Dalībnieks

    Sveiki,

    Paldies par mājienu. Tā kā ir a ospi Man ir programmaparatūra 2.1.9(9), cik es zinu, nav nevienas jaunākas. Iespējams, man būs jākonfigurē sistēmas pakalpojums nedaudz savādāk, lai tas gaidītu, līdz tīkls patiešām ir izveidots.

    Pretējā gadījumā vaicājums noteikti ir precīzāks nekā iepriekš!

    Liels paldies par šo!

    Mathias

    #25637
    Anonīms
    Neaktīvs

    Hello,
    Es arī vakar mēģināju ieiet laika servisā ar portu 3333, kā aprakstīts bloga ierakstā.
    Bet kopš vakardienas bija kļūda un "Būvniecības laika vēsture".

    Iepriekš redzēju, ka ir vēl kāds laikapstākļu dienests ar 3336. portu.
    Ievadīja šo un tas nekavējoties darbojās, "Weather service online".

    Jaunākā programmaparatūra 2.1.9(9).

    Sveicieni
    Matthias

    #25638
    AdminAdmin
    administrators

    Visi serveri šeit:

    opensprinklershop.de:3333 : DWD Deutscher Wetterdienst, tikai Vācijai (https://brightsky.dev)
    opensprinklershop.de:3334 : OWM OpenWeatherMap (https://openweathermap.org)
    opensprinklershop.de:3335 : DarkSky (https://darksky.net) <— Nelietojiet, vienkārši pārbaudiet!
    opensprinklershop.de:3336 : OpenMeteo (https://open-meteo.com)

     

    #25645
    Anonīms
    Neaktīvs

    Paldies par sarakstu.
    Kā jau teicu, man strādā visi, izņemot pirmo ar 3333. portu.
    Pēc tam tas izskatās kā pievienotajā fotoattēlā.

    #25664
    AdminAdmin
    administrators

    Hello,

    Jā, paldies, atradu, tagad tas ir salabots.

    Pašlaik darbojas arī ports 3333.

    #25917
    Matiass StūbersMatiass Stūbers
    Dalībnieks

    Sveiki,

    Šodien ir kaut kas dīvains. Es izmantoju dwd pakalpojumu, skatīt augstāk, bet, lai gan šodien šeit nenolija ne pilīte lietus, viņš saka ospi laistīt nevajag, jo būtu nolijis vairāk kā 7mm lietus. Dwd lietotnē arī šodien nokrišņu nav. Iespējams jau vakar bija problēma, jo stiprākajā lietū viņš smidzināja ar 120%.

    Es izmantoju eto kā metodi, tā ir lieliski strādājusi kopš iepriekš minētajām ziņām. Gandrīz izskatās, ka datumi ir par vienu dienu.

    Paldies jau iepriekš!

    Vg Mathias

    #25918
    Anonīms
    Neaktīvs

    Sveiki,

    Tagad, kad tu to pieminēji…
    Man tieši tas pats, arī DWD, t.i., caur portu 3333.
    Vakar visu dienu lija lietus, ar 90% apūdeņošanu.

    Arī šeit šodien nelija ne pilīte, laistīšanas līmenis 0% un “Lietus teica: 7,9mm”.

    Kaut kas nav kārtībā, tad arī mans pieņēmums būtu tāds, ka dati kavējas par vienu dienu.

    Paldies un ar cieņu
    Matthias

    #25919
    Matiass StūbersMatiass Stūbers
    Dalībnieks

    hehe,

    Vai mums ir ne tikai gandrīz tāds pats nosaukums, bet arī viena un tā pati atrašanās vieta? Man arī tas ir 7,9. Vai jums ir Braunšveigas reģiona meteoroloģiskā stacija?

    Vg Matīss

    #25925
    Anonīms
    Neaktīvs

    Sveiki,

    nē, ne gluži. Mana sistēma atrodas Bambergas rajonā. Bet diezgan interesanti, ka tās, šķiet, ir vienādas vērtības.

    Sveicināti, Metjū

    #25932
    Anonīms
    Neaktīvs

    Sveiki visiem testētājiem un administratoram!

    Arī es gribēju piedalīties ieskaitē, bet pagaidām bez panākumiem. Man bija jāatrodas aiz sava OSPI Iestatiet IP adresi: 8080/su, lai veiktu ievadi

    Esmu izmēģinājis visas jauno laikapstākļu dienestu adreses, ar katru saņemu kļūdas ziņojumu (skat. pielikumu) zem System Daignose. Tas ir arī neatkarīgs no tā, vai Iopensprinklershop.de” vai iepriekš minēto IP. Pēc atsāknēšanas un atkārtota vaicājuma ar http://<ip-OpenSprinkler&gt;:8080/su bet parādās izmainītais ieraksts, piem Opensprinklershop.de:3333. Kļūda zem sistēmas diagnostikas paliek.

    Vai man ir jāmaina ieraksti vai konfigurācijas citur? Vai tas varētu būt tāpēc, ka man pašlaik ir izvēlēta manuālā laistīšana, nevis, piemēram, Zimmermann? Es operēju OSPI trīs gadus un pašlaik uz pašreizējās programmaparatūras 2.1.9 (9).

    Paldies par atbalstu un ar cieņu, HG

    #25935
    Matiass StūbersMatiass Stūbers
    Dalībnieks

    Es domāju, ka tas ir normāli, pārgāja pēc dažām stundām.

    Vg Mathias

    #25936
    Anonīms
    Neaktīvs

    Pareizi, tas aizņem kādu laiku, bet tagad tas darbojas.

    ziņo pēc dažām stundām

15 ierakstu skatīšana - no 1 līdz 15 (no 21 kopā)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu, jums ir jāpiesakās.