Beta testa apūdeņošanas pakalpojums

mājas > Forumi > Parasti > Beta testa apūdeņošanas pakalpojums

Schlagwörter: ,

6 ierakstu skatīšana - no 16 līdz 21 (no 21 kopā)
  • autors
    posts
  • #25966
    Matiass StūbersMatiass Stūbers
    Dalībnieks

    Sveiki,

    Novēroju vēlreiz, daļa lietus bija par dienu vēlu. Šodien redzēju arī sekojošo, skaties ekrānšāviņus. Galvenā skata augšā ir 27 grādi, bet sistēmas info zem max tikai 21. Pēdējais arī vairāk vakardienas vērtības.

    Pielikumi:
    Jums ir jāpiesakās savā profilā lai apskatītu pievienotos failus.
    #26048
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nekādu informāciju par lietus daudzumu nesaņemu. Mana sistēmas informācija izskatās šādi:

    Sausā laika dēļ arī lietus aizkavēšanos neesmu novērojusi. Apūdeņošana notiek saskaņā ar programmu un netiek pārtraukta.

    #26229
    Anonīms
    Neaktīvs

    Moin kopā,

    vai tiešām ir paziņojums par problēmu ar ikdienas kavēšanos?
    Aizvakar man bija apūdeņošanas līmenis 0%, lai gan lietus todien nelija, bet aizvakar gan?
    Vai arī es kaut ko esmu pamatīgi pārpratis par Cimmermaņa metodi?

    Pašreizējais statuss man izskatās šādi:

    Sveicieni
    Matthias

    #26230
    Anonīms
    Neaktīvs

    Diemžēl es nesaņēmu nekādu papildu informāciju par to. Šeit draudi ir tikai mūsu vēstījumi. Ilgu laiku nevarēju pārbaudīt laikapstākļu kontroli arī vasarīgo laikapstākļu un lietus trūkuma dēļ, jo strādāju tikai ar lietus aizkavēšanos, nevis Zimmerman.

    Lietus kavēšanās ir aktivizēta šodien, pamatojoties uz laikapstākļu ziņojumu, kas iegūts plkst. 8:26. Šorīt nolija 1,3mm lietus, vakar bija sauss. Pēdējais lietus bija pirms 2 dienām. Tāpēc šķiet, ka tas zināmā mērā darbojas. Bet precīzam novērtējumam man būtu nepieciešami mainīgi laikapstākļi ik pēc dažām dienām.

    Sveicieni

    HG

    #26262
    AdminAdmin
    administrators

    OpenSprinkler vienmēr jautā laikapstākļu nodrošinātājiem par laikapstākļiem pēdējās 24 stundās. Lielākā daļa pēc tam nodrošina laika nišas 1 stundai ar laikapstākļu datiem.

    Laikapstākļu displejam APP nav nekāda sakara ar apūdeņošanas vadību. Izšķirošs ir tikai tas, kas rakstīts zem "Diagnozes".

    Manuprāt, galvenā problēma ir tā, ka laikapstākļus izsauc tikai ik pēc 4 stundām. Ja tikko ir lijis 3,5 stundas un joprojām līst, tas bieži netiek atpazīts.

    Tāpēc jaunākajā programmaparatūrā 111 esmu instalējis laikapstākļu zvanu 1 minūti pirms nākamās plānotās programmas sākuma (ja pēdējais laikapstākļu zvans ir vecāks par 30 minūtēm)

    #27179
    AdminAdmin
    administrators

    Jūs varat redzēt DWD rezultātus un OpenSprinkler salīdzināt:
    Zvans tiek veikts, izmantojot pakalpojumu Bright Sky.
    https://api.brightsky.dev/weather?lat=<LAT>&lon=<LON>&date=<DATUM-TSTUNDE&gt;

    Dodieties uz Google Maps un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz savas mājas. Parādās koordinātas, kuras ar klikšķi var iekopēt starpliktuvē.

    Tagad ievadiet šīs divas vērtības latam un lonam. Datums ir šodienas datums mīnus viena diena. Stunda pēc T. Tas izskatās šādi:
    Tātad 13.02.2023 8:30 ir 2023-02-12T08

    https://api.brightsky.dev/weather?lat=49.445997919488484&lon=8.575522199246443&date=2023-02-12T08

    Pēc tam tiek parādīts saraksts ar laikapstākļu mērījumu datiem. Zem "nokrišņiem" ir lietus rādījums

     

6 ierakstu skatīšana - no 16 līdz 21 (no 21 kopā)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu, jums ir jāpiesakās.