Laistīšana notiek tikai tad, kad mitruma sensors pārslēdzas

mājas > Forumi > Parasti > Laistīšana notiek tikai tad, kad mitruma sensors pārslēdzas

8 ierakstu skatīšana - no 1 līdz 8 (no 8 kopā)
  • autors
    posts
  • #24568
    Dirks HildebrandsDirks Hildebrands
    Dalībnieks

    Hello,

    Man ir viens OSPi Nopirku, plus mitruma mērītājs un lietus sensors. Es vēlos savam zaļajam jumtam izveidot programmu, kurai vajadzētu darboties šādi:

    Kad mitruma sensors tiek atvērts (ziņo, ka tas ir sauss), x laika vienībām jāsāk zona “carport roof”.
    Ja līst lietus un autostāvvietas apūdeņošana darbojas, laistīšana jāpārtrauc. Ja lietus bija par maz un sensors saka, ka atkal ir sauss, tad laistīšana ir jāsāk no jauna.

    Vai tas ir iespējams, vai es uzskatu, ka tas ir pārāk sarežģīts?

    #24569
    AdminAdmin
    administrators

    Tas tikai nozīmē: Nelietojiet ūdeni, ja mitruma sensors saka mitru vai lietus sensors saka lietu

    Izmantojot mitruma sensoru, jums vienkārši jāievada kavēšanās, pretējā gadījumā tas pārslēdzas, tiklīdz jūs apūdeņojat (> laistīšanas laiks). Ar lietus sensoru viss paliek 0,0

    Tāpēc tas ir iespējams

    #24586
    Dirks HildebrandsDirks Hildebrands
    Dalībnieks

    Jā, īsumā, bet kā to iekļaut programmā? Un, ja mitruma sensors saka “mitrs”, arī apūdeņošana ir jāpārtrauc, ja sensoru neliekat blakus pilēšanas šļūtenei, vai ne?

    #24589
    Dirks HildebrandsDirks Hildebrands
    Dalībnieks

    Un vēl jautājums. Vakar saņēmu savu OSPi pievienots manam Raspberry 3b+. DIN sliedes barošanas avots ar 24vAC izeju uz OSPi Valde tika pievienota, un mans Pi turpināja darboties. Vai tas ir normāli? Es domāju, ka man ir jāpiegādā PI ar papildu jaudu. Turklāt AD pārveidotājā nebija gaismas. Un jā, esmu 100% pārliecināts, ka tas ir barošanas avots ar maiņstrāvu sekundārajā pusē https://www.amazon.de/gp/product/B00F4QFH4O/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

    Ko vēl es varētu izdarīt nepareizi?

    #24596
    Dirks HildebrandsDirks Hildebrands
    Dalībnieks

    Šodien es savienoju vārstus, kas labi pārslēdzas, bet A2D pārveidotājā nav redzama nekāda darbība. Kā man vajadzētu pagriezt šos mazos mazos podiņus, man arī nav skaidrs

    #24645
    AdminAdmin
    administrators

    Jūs pagriežat mazos podus ar nelielu Phillips skrūvgriezi.

    Ja tas ir mitrs, bet gaismas diode ir izslēgta, pagrieziet pulksteņrādītāja kustības virzienā, līdz gaismas diode iedegas.

    Ja tas ir sauss, bet gaismas diode ir ieslēgta, pagriezieties pa kreisi, līdz gaismas diode nodziest.

    A2D ir no OSpi barošana, tapu piešķiršana ir (no kreisās uz labo): GND, SN1, SN2, VIN (+5 V)

    Faktiski jums vajadzētu uzstādīt augsnes mitruma sensoru vietās, kur mitrumam ir nozīme. Tas varētu būt zem pilienveida caurules. Vienīgā svarīgā lieta ir laika aizkave, lai tā netiktu izslēgta ar pirmo pilienu.

    Der OSPi piegādā Raspberry Pi ar strāvu, izmantojot 24 VAC barošanas avotu. Tikai ar veco 1.43 versiju un RPi 3 vai 4 barošanas avots bija pārāk zems kopš versijas 1.5. bet tā vairs nav problēma. Šeit bija papildus jāpievieno RPi barošanas bloks.

    Starp citu, tas nedarbojas otrādi, tāpēc tikai RPi barošanas bloks to nevar izdarīt OSPi un piegādājiet solenoīda vārstus!

     

    #24657
    Dirks HildebrandsDirks Hildebrands
    Dalībnieks

    Hello,

     

    potenciometri negriežas pat ar mazāko Phillips skrūvgriezi (CRV 1.0). Vai šie potenciometri var būt bojāti?

    #24659
    Dirks HildebrandsDirks Hildebrands
    Dalībnieks

    Labi, tas darbojās ar spraugu, bet potenciometram nav apstāšanās. Gaismas diode iedegas, kad atvienoju 5V līniju, dažreiz LED mirgo pat tad, kad atkal ieslēdzu 5V. Ja es atvienoju GND, gaismas diode iedegas, un es varu izmantot potenciometru, lai iestatītu gaismas diodes izslēgšanos. Bet man joprojām netiek parādīts mitrums. Vai ir bojāts mitruma sensors vai AD pārveidotājs?

8 ierakstu skatīšana - no 1 līdz 8 (no 8 kopā)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu, jums ir jāpiesakās.