Izmantot lūkā (akā)? Man ir problēmas ar maiņstrāvu vai līdzstrāvu

mājas > Forumi > Parasti > Izmantot lūkā (akā)? Man ir problēmas ar maiņstrāvu vai līdzstrāvu

2 ierakstu skatīšana - no 1 līdz 2 (no 2 kopā)
  • autors
    posts
  • #20503
    Anonīms
    Neaktīvs

    Hello,

    Es vēlētos, lai Ethernet ierīce būtu normāla izmēra skapī.
    Es arī vēlētos savienot astoņas pārslēdzamas līnijas ar 24 V vārstiem 1 ″. Vai tad man ir nepieciešama Ethernet maiņstrāvas versija un kurš barošanas bloks?
    Vai ir pakete 8 līniju izplatīšanai?

    Ar laba vēlējumiem

    Lars

    #20559
    AdminAdmin
    administrators

    Jūs varat iet ar OpenSprinkler Vadības maiņstrāvas vai līdzstrāvas 24 VAC solenoīda vārsti. Līdzstrāvas versijā tiek izmantots ķēdes triks, kas paaugstina spriegumu, kad tas ir ieslēgts (pastiprinājums) un tādējādi aktivizē solenoīda vārstus. Neilgi pēc tam spriegums atkal samazinās līdz barošanas avota spriegumam (7,5 V līdz 12 V DC).

    Runājot par veiktspēju, viss ir atkarīgs no tā, cik solenoīda vārstu vēlaties darbināt vienlaicīgi.

    Principā to var aprēķināt šādi: elektromagnētiskā vārsta ieplūdes strāva nosaka jaudu.

    OpenSprinkler elektroenerģijas patēriņš ir aptuveni 2,2 W = aptuveni 0,1 A. Rain-Bild solenoīda vārsta maksimālā strāva ir 0,3 A

    Tas nozīmē, ka ar 4 elektromagnētiskajiem vārstiem tajā pašā laikā jums ir 4x 0,3A + 0,1A = 1,3 A ieplūdes strāva, jāizmanto nākamais lielākais barošanas avots ar 2A. Mums veikalā ir dažādi barošanas avoti.
    Ja vienlaikus darbināt tikai vienu vai divus elektromagnētiskos vārstus, jums ir 2 × 0,3A + 0,1A = 0,7A, pietiek ar 1A barošanas avotu. Pat ja jums ir 20 elektromagnētiskie vārsti, bet vienlaikus aktivizējat tikai 2, pietiek.
    Piezīme: Šis ir tikai aprēķina piemērs! Ievērojiet elektromagnētiskā vārsta ražotāja tehniskos datus!

     

    Attiecībā uz izplatītāju ieskatieties šeit:

    https://dvs-beregnung.de/dvs-specials/plugrain-garten/hunter-wandverteiler

     

2 ierakstu skatīšana - no 1 līdz 2 (no 2 kopā)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu, jums ir jāpiesakās.