Attālā piekļuve, izmantojot MyFritz

mājas > Forumi > Parasti > Attālā piekļuve, izmantojot MyFritz

Schlagwörter: ,

2 ierakstu skatīšana - no 1 līdz 2 (no 2 kopā)
  • autors
    posts
  • #22936
    WDWD
    Dalībnieks

    Hello,

    Jau kādu laiku mēģinu piekļūt tālvadības pultij Opensprinkler iestatīt, izmantojot MyFritz. Instrukcijas, iespējams, vairs neatbilst pašreizējai FritzOS versijai (7.21), jebkurā gadījumā es nevaru tai piekļūt pat pēc neskaitāmām reizēm. Mēģināt.

    Fritzbox var sasniegt ārēji, izmantojot MyFritz.

    Es to daru:

    • Vietnē FritzBox Internet -> Shares -> Select device to share
    • ESP-xxxx ir atlasīts: "Atļaut neatkarīgu porta pārsūtīšanu šai ierīcei". aktivizēts
    • Atlasiet jaunu koplietošanu -> MyFritz share -> Other application
    • Piešķiriet nosaukumu, shēmu HTTPS //:, ievadiet portu, noklikšķiniet uz Labi
    • Dīvainā kārtā jaunā akcija neparādās sadaļā Akcijas
    • Openprinker tiek parādīts ostas laidienu pārskatā, bet bez porta
    • Ierīce parādās sadaļā MyFrtz.net, taču savienojumu nevar izveidot (vietni nevar sasniegt
      esp-… .myfritz.net negaidīti pārtrauca savienojumu.)
    • Ja vienu reizi noklikšķināt uz zīmuļa sadaļā Portu laidieni un pēc tam noklikšķiniet uz Labi, osta tiek parādīta ostas laidienu pārskatā
    • Pārbaudes laikā es atzīmēju izvēles rūtiņu “Pilnībā iespējot šo ierīci, lai piekļūtu internetam, izmantojot IPv4 (Exposed Host)”. Tomēr tam nav nekādas ietekmes, atšķiras tikai kļūdas ziņojums (šī vietne nevar nodrošināt drošu savienojumu
      esp-… .myfritz.net nosūtīja nederīgu atbildi.)

    Es vairs neko nevaru iedomāties, vai kādam ir ideja?

    Paldies, Volfgang

    #23036
    AdminAdmin
    administrators

    Šādi man darbojas portu pāradresācija. Tomēr jums ir starp OSPi und OpenSprinkler 3 atšķiras, jo plkst OSPi ports 8080 un plkst OpenSprinkler Tiek izmantots 3 ports 80.

    Tātad priekš OSPi uzstādīt:

    Portu pāradresācija OSPi

     

    Un tāpēc par to OpenSprinkler 3:

    Portu pāradresācija OpenSprinkler 3

     

    Kā jūs varat redzēt šeit, viņš ir OSPi saskaņā ar ārējo IP portu 3000 un OpenSprinkler 3 un to pašu ārējo IP portu 3001 var sasniegt.

    Tādā veidā jums var būt vairāk nekā viens OpenSprinkler veiksmīgi tālvadības pults no interneta.

    Opcija “Pilnībā atbrīvot šo ierīci, lai piekļūtu internetam, izmantojot IPv4 (Exposed Host)” NEDRĪKST aktivizēt.

    Kopā ar MyFritz izlaidumu tagad varat to izmantot vietnē OpenSprinkler- Konfigurēt lietotni.

    1. Atlasiet sadaļā OpenSprinkler- Lietotnes augšējā kreisajā stūrī atlasiet izvēlnes vienumu "Pārvaldīt atrašanās vietas" un nospiediet "Pievienot / manuāli pievienot ierīci".

    2. Ievadiet nosaukumu laukā “OpenSprinkler nosaukums”. sadaļā "OpenSprinkler IP” ievadiet MyFritz koplietojumu, kam seko kols un ports (piemēram, 3000 vai 3001 vai jūsu izvēlētais ports)

    3. Pēc tam parole. Piezīme: ja jums joprojām ir "opendoor" kā jūsu parole, tagad ir īstais laiks to nomainīt, jo no šī brīža viss internets var izmantot jūsu paroli. OSPi vai OpenSprinkler piekļūt!

    4. Apstipriniet ar “Saglabāt”. Pabeigts. Ja simbols “Savienot” kļūst zaļš, viss darbojas!

    Piezīme. Kad atrodaties WLAN tīklā, lodziņš Fritz! Parasti nepieļauj savienojumu, izmantojot MyFritz. Deaktivizējiet viedtālruņa WLAN funkciju un izveidojiet savienojumu, izmantojot mobilo tīklu, lai pārbaudītu šo funkciju!

    Starp citu, izlaidums darbojas tikai caur HTTP! HTTPS darbojas tikai saistībā ar HTTP uz HTTPS starpniekserveri un atbilstošu HTTPS sertifikātu (piemēram, ar Apache2 un OpenSSL pašparakstītu sertifikātu). Es reizēm ar šo tēmu nodarbojos vēlreiz atsevišķi.

     

2 ierakstu skatīšana - no 1 līdz 2 (no 2 kopā)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu, jums ir jāpiesakās.