FlowSensor 3-vadu nav atpazīts

mājas > Forumi > Parasti > FlowSensor 3-vadu nav atpazīts

Schlagwörter: , ,

5 ierakstu skatīšana - no 1 līdz 5 (no 5 kopā)
  • autors
    posts
  • #25973
    KeinsKeins
    Dalībnieks

    Hi all,

    man ir savs OSPI (Programmaparatūra 2.1.9) nopirka plūsmas mērītāju. Es to pārbaudīju ar Arduino, tas nodrošina digitālo 0/1, t.i., impulsus litrā (saskaņā ar datu lapu 1 impulss uz litru).

    Pieslēdzu arī pareizi, Vin (+5V), Sensor1 datu vads un GND protams. Tā kā tas strādāja ar Arduino un precīzu vadu, es pieņemu, ka tas ir pareizi.

    Diemžēl laistot nekas netiek skaitīts, kā sensora tips ir izvēlēts pareizais sensors1, arī opcija “Ignorēt sensoru1” ir izslēgta, tāpēc jāskaita.

    Man ir šāds sensors: https://www.amazon.de/gp/product/B089KJFVLV

    Vai kāds var palīdzēt? Kas noticis? Alternatīvi — vai kādam ir cits sensors 1 collai (32 mm)?

    Sveicieni,
    kai

    #25985
    AdminAdmin
    administrators

    Interesantāk būtu uzzināt, ko esi iestatījis sensoru iestatījumos

    #25986
    KeinsKeins
    Dalībnieks

    Hello,

    Ir iestatīts 1. sensora tips “plūsmas ātrums” un 1 litrs/impulss

    Sensors 2 ir iestatīts uz “nav”.

    Sveicieni Kai Neuhaus

    #26035
    AdminAdmin
    administrators

    Hello,

    Datu lapā ir rakstīts "Izejas jauda DC 4,7 V", kas, iespējams, nozīmē, ka tas pārslēdz signāla kabeli uz PLUS.

    Diemžēl tas nedarbojas, impulsu skaitītājiem jāpievieno GND ar sensora ieeju.

    Tāpēc vienmēr ir impulss, kad ir pievienots GND+SENSOR

    #26038
    KeinsKeins
    Dalībnieks

    Hello,

    Jā, tā ir taisnība.Tā ir paredzamā uzvedība ar 2 vadu sensoriem (sensors + Gnd), ar 3 vadu sensoriem tikai papildus + uz VIN, vismaz es tā sapratu. Es varēju nolasīt vismaz 1 un 0 digitālajā pieslēgvietā ar Arduino. Tāpēc mans pārsteigums.
    Bet nu, kā alternatīvu, es nopirkšu citu sensoru, bet es nekur nevaru atrast puslīdz pieņemamu 2 vadu sensoru par 1 collu.
    Esmu atvērts ieteikumiem.

    Paldies par atbalstu.
    Sveicieni,
    kai

5 ierakstu skatīšana - no 1 līdz 5 (no 5 kopā)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu, jums ir jāpiesakās.