Jautājumi par ostām OSPi 1.5 (COM, +5 V, GND, SN1/2)

mājas > Forumi > Parasti > Jautājumi par ostām OSPi 1.5 (COM, +5 V, GND, SN1/2)

6 ierakstu skatīšana - no 1 līdz 6 (no 6 kopā)
  • autors
    posts
  • #22210
    NachtigallNachtigall
    Dalībnieks

    Hello,

    Man ir Raspberry Pi 4 un OpenSprinkler (OSPi 1.5) iegādāts. Tagad vajadzētu būt 2 x 4 Rainbird solenoīda vārstiem, tātad kopā 8 gabali, bet sadalīti divās dažādās vārstu kastēs.

    Daži jautājumi

    * Ir plkst OSPi divreiz lielāks par COM portu. Vai visus 8 vajadzētu pieslēgt vienam un tam pašam COM portam, vai drīzāk 4 vienā un 4 otrā - vai tas vienkārši nav svarīgi?

    * Ieguvu vidējo 2A maiņstrāvas adapteri. Vai varat ar to piegādāt arī Raspberry PI, kas faktiski pats velk 2A vai tam ir adapteris. Ja jā, kā savienot barošanas avotu no Raspi ar OSPi? Es redzēju, ka uz ierīces ir “+5 V” ports OSPi tur - kaut kā uz mini-USB barošanu no Raspi?

    * Kam domāti GND un SN1 / 2 porti? Vai jums vajadzētu savienot GND (zemi?) Ar metāla korpusu, kur jau ir ieslēgts zemējums no maiņstrāvas savienojuma?

    Ar cieņu,

    Jens

     

    #22308
    AdminAdmin
    administrators

    Hello,

    arī:

    1. 2x COM: tie abi ir savienoti un tiek izmantoti tikai elektroinstalācijas vienkāršošanai. Ja jums ir vairāk nekā 20 elektromagnētisko vārstu, tie jāsadala abos COM savienojumos, lai samazinātu kontaktu pašreizējo slodzi. Pretējā gadījumā jūs varat to izdarīt, bet jums tas nav jādara.

    2. 2A 24VAC adapteris: Jā, tas arī piegādā Raspberri PI strāvu. Kopš 1.5 versijas tas var būt līdz 10 W (5 V x 2 A). Tam vajadzētu būt pietiekamam lielākajai daļai lietojumu. Tomēr, ja USB portam pievienojat lielus patērētājus, piemēram, cietos diskus, tad diez vai ar to būs pietiekami, un tad jums vajadzētu pievienot arī Raspberri PI adapteri.

    3. Vienkārši nepievienojiet GND korpusam! Divas signāla ieejas tiek pārslēgtas, izmantojot GND + SN1 vai GND un SN2. Tātad signāls tiek aktivizēts, kad SNN vai SN1 atrodas GND. VIN vai + 2V ir paredzēts tādu ārēju sensoru pieslēgšanai, kuriem nepieciešama elektrība, piemēram, mūsu augsnes mitruma sensors.

    Mēs iesakām arī to apskatīt OpenSprinkler Programmaparatūras rokasgrāmata, kuru varat atrast lejupielādes apgabalā. Šeit ir izskaidroti visi savienojumi (tie ir tādi paši kā OpenSprinkler 3.2)

     

     

    #22319
    NachtigallNachtigall
    Dalībnieks

    Paldies.

    Es nemaz nebiju redzējis rokasgrāmatas. Es vairākas reizes izlasīju bieži uzdotos jautājumus un sadaļu “Kā tas darbojas” (vai var būt, ka tie nav saistīti ar šīm lapām?!). Katrā ziņā es to redzēšu pēc brīža.

    #22320
    NachtigallNachtigall
    Dalībnieks

    Failā https://opensprinklershop.de/wp-content/uploads/2020/04/os-manual_2.1.9-DE.pdf?v=3a52f3c22ed6 5. lappusē ir atsauce uz YouTube videoklipu ar saites pogu. Tomēr tas nav saistīts. Vai varat man nosūtīt saiti? (vai atjauninu dokumentu). Kad pats meklēju youtube par tēmu, es atrodu daudz un nezinu, kas ir pareizais.

    #22868
    NachtigallNachtigall
    Dalībnieks

    Hello,

    @Admin Es gribēju vēlreiz pajautāt, kur es varu atrast šo video? Kā jau teicu, PDF instrukcijās saite (joprojām) nav pareiza.

    Ar cieņu,

    Jens

     

    #23039
    AdminAdmin
    administrators

    Oha acīmredzot konvertējošais PDF ir izdzēsis saiti.

    Šeit viņš ir: https://www.youtube.com/watch?v=M0nWP22GOE4

6 ierakstu skatīšana - no 1 līdz 6 (no 6 kopā)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu, jums ir jāpiesakās.