Ospi Integrācija mājas tīklā ar IOBroker

mājas > Forumi > Parasti > Ospi Integrācija mājas tīklā ar IOBroker

Schlagwörter: , , ,

3 ierakstu skatīšana - no 1 līdz 3 (no 3 kopā)
  • autors
    posts
  • #25552
    Pakārt vistuPakārt vistu
    Dalībnieks

    Hello,

    Man tādas ir jau gadiem Ospi Dēlis tiek lietots, pagājušajā gadā nācās instalēt jaunāku RPI, jo novēlotais, iespējams, vairs nebija saderīgs ar pašreizējo programmaparatūru.

    Pagaidām viss ir kārtībā, tagad esmu atklājis, ka Ospi Virsma :8080 ne vienmēr ir droši pieejama. Vai ir iespējams, ka nevaru tai piekļūt ar vairākām ierīcēm vienlaikus?

    Dažreiz, lai restartētu, nācās izvilkt no kontaktdakšas, jo nevarēju tikt tālāk.

    Tāpēc es gribēju to ieviest IOBroker, vai kāds šeit to jau ir ieviesis?

    Es reiz aktivizēju MQTT un spēru pirmos soļus, izmantojot Linux adapteri OSPI vaicājumu, lai es varētu attālināti aktivizēt tīru restartēšanu.

    Noteikti būtu lietderīgi atjaunināt Raspbian uz RPI, vai arī tas ir tur Opensprinkler rel. Viegli kopjams?

    Sveiciens

     

    Tomass

    Pielikumi:
    Jums ir jāpiesakās savā profilā lai apskatītu pievienotos failus.
    #26049
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tas mani arī interesētu. Es domāju vērtības no Netatmo (integrēts ioBroker). Ospi nodot, piemēram, laistīšanu apturēt uz 24 stundām, kad sāk līt. Bet es nedomāju, ka pašreizējā MQTT ieviešana ir paredzēta tam.

    Sveiciens

    HG

    #26050
    Pakārt vistuPakārt vistu
    Dalībnieks

    Tāpēc es to dabūju tajā nedēļā Ospi lai integrētu iobroker, izmantojot Mqtt.

    Es biju norādījis ostu, kuru jau aizņēma Sonoff, tāpēc pēdējo reizi tālāk netiku.

    Es tikko veicu atjauninājumus.

    Bet šobrīd man līdzi ir vēl viens būvlaukums ospi unf iobroker neturpināja..

3 ierakstu skatīšana - no 1 līdz 3 (no 3 kopā)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu, jums ir jāpiesakās.