OSPi mainīt tīmekļa vietnes

mājas > Forumi > Parasti > OSPi mainīt tīmekļa vietnes

5 ierakstu skatīšana - no 1 līdz 5 (no 5 kopā)
  • autors
    posts
  • #24072
    Anonīms
    Neaktīvs

    Hello,

    Man ir tests OSPi ielādējās manā Raspi un spēlējās ap tewa. Tā kā man ir nelielas aizdomas par laikapstākļu funkciju, vēlos zem laikapstākļu displeja vietnē parādīt nokrišņu daudzumu, kas iegūts no laikapstākļu servera. Meklēju avotos vietnes fragmentus, bet neko nevarēju atrast. Kā darbojas vietnes OpenSprinkler samontējusi aplikācija un kur var atrast, piemēram, pašreizējās laikapstākļu informācijas izvadi?

    Sveicieni,

    Kriketi

    #24081
    AdminAdmin
    administrators

    Der OSPi nav tīmekļa servera, tikai API saskarne.

    Faktiskais lietotāja interfeiss nāk no UI.opensprinkler.com , pirmkods ir pieejams šeit:

    https://github.com/OpenSprinkler/OpenSprinkler-App

    Ja vēlaties izveidot savu vietni, varat mainīt konfigurāciju. Zvaniet pārlūkprogrammā http://<ip-deines-OSPi:8080>/su

    ieslēgts. Tagad jūs varat ievadīt saiti uz savu lapu.

     

    #24085
    Anonīms
    Neaktīvs

    OpenSprinklerlietotne ir jūsu viedtālruņa lietotne, vai ne? Es tiešām vēlos redzēt lapu, kas parādās, ievadot sava IP adresi OSPi ievadiet Tas noteikti ir kaut kā nokļuvis uz Raspi. Un, ja instalēšanas skripts neko neielādē no tīkla, vietnei ir jāatrodas mapē OpenSprinkler-Iekļauts programmaparatūras repo — tas ir viss, ko es ielādēju Raspi.

    Es varētu ielikt savu lapu laikapstākļu aprēķināšanai zem /su, vai ne? API, iespējams, ir norādīta rokasgrāmatā. Es patiesībā mēģinu vietnē redzēt, cik daudz nokrišņu OSPi aprēķina. Vai arī viņš OSPi šī informācija vispār nav?

    #24100
    AdminAdmin
    administrators

    Nē, lietotne un vietne ir rakstītas Javascript, un tām ir vienāds programmas kods. Nē, tas netiek saņemts programmaparatūras repo.

    #24119
    AdminAdmin
    administrators

    Tātad risinājums ir:

    1. Lejupielādējiet avota kodu vietnē Github

    2. Iestatiet tīmekļa serveri un iepriekš minēto avota kodu konfigurējiet kā vietni

    3. Mainiet iestatījumus / su tā, lai tie norādītu uz tīmekļa serveri.

     

5 ierakstu skatīšana - no 1 līdz 5 (no 5 kopā)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu, jums ir jāpiesakās.