Paralēlās programmas un adaptācija, izmantojot iztvaikošanu

mājas > Forumi > Parasti > Paralēlās programmas un adaptācija, izmantojot iztvaikošanu

  • Šajā tēmā ir 2 atbildes, 2 abonents, un tā tika pēdējo reizi atjaunināta pirms 4 gadiem no Anonīms.
3 ierakstu skatīšana - no 1 līdz 3 (no 3 kopā)
  • autors
    posts
  • #14049
    Anonīms
    Neaktīvs

    Hi all,
    Man ir šāds jautājums par programmām Opensprinkler.

    Man ir 4 apļi zāliena laistīšanai. Es gribētu palaist divus no šiem vienlaicīgi vēlamajā laikā (30 minūtes).

    Sāciet 1. programmu ar diviem apļiem pulksten 05:00 - 05:30.
    Sāciet 2. programmu ar diviem apļiem pulksten 05:30 - 06:00.

    Es izmantoju arī laika apstākļu kontroli Evapotranspiration (ET). Ja, piemēram, aprēķina apūdeņošanu par 150%, tad laistīšanas laiks palielināsies par 30 minūtēm. Tas nozīmētu, ka pirmā programma nav pabeigta plkst. 05, bet otrā programma jau ir sākta. 30 apļi neķertu manu ūdens padevi. Vai pastāv iespēja, ka 4. programma ar diviem apļiem sākas tikai tad, kad ir pabeigta 2. programma, pat ja laistīšanas laiks ir pagarināts ar laika apstākļu pielāgošanu?

    Daudzi apsveikumi un paldies jau iepriekš.

    #14091
    AdminAdmin
    administrators

    Hello,
    šajā gadījumā es ieteiktu to samazināt līdz DIVIEM apļiem. Vienkārši pievienojiet 2 elektromagnētiskos vārstus katram savienojumam un šajos divos aktivizējiet opciju “Viens pēc otra”.
    Diemžēl es šeit neredzu citu iespēju, jo pēc jūsu pieprasījuma jums būs jāprogrammē “grupas”, ar kurām varētu apvienot elektromagnētiskos vārstus. Tēma ir aktualizējusies vairākas reizes, izveidošu jautājumu ar izstrādes komandu, varbūt tas tiks ieprogrammēts.
    https://github.com/OpenSprinkler/OpenSprinkler-Firmware/issues/115

    Neaizmirsti, OpenSprinkler ir atvērtā koda. Arī tu vari dot savu ieguldījumu!

    #14101
    Anonīms
    Neaktīvs

    Liels paldies par palīdzību. Tad es turpināšu tur skatīties, vai izmaiņas tiks ņemtas vērā kādā no nākamajām versijām.

    Tas ir, cik ilgi es pārvaldu ar pienācīgiem programmas pārtraukumiem, jo ​​ET maksimums ir 200%, kā es esmu lasījis.

    Sāciet 1. programmu ar diviem apļiem pulksten 05:00 - 05:30 pie 200% ET, programma darbojas līdz maks. 06:00 rītā
    Sāciet 2. programmu ar diviem apļiem pulksten 06:00 - 06:30.

    Es ceru, ka man nav kļūdas.

    Sveicieni

3 ierakstu skatīšana - no 1 līdz 3 (no 3 kopā)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu, jums ir jāpiesakās.