Paralēla un secīga apūdeņošana

mājas > Forumi > Parasti > Paralēla un secīga apūdeņošana

Schlagwörter: 

12 ierakstu skatīšana - no 1 līdz 12 (no 12 kopā)
  • autors
    posts
  • #24206
    gd1122gd1122
    Dalībnieks

    Es gribu laist 1. un 3. zonu vienlaikus un pēc tam automātiski 2. un 4. zonu vienlaikus.

    Es neesmu pārliecināts, kā to pielāgot. Vai arī tas nemaz nav iespējams.

    #24209
    Anonīms
    Neaktīvs

    Cik es saprotu, jums ir jāiestata tāds pats sākuma laiks 1. un 3. zonai un manuāli jānosaka atšķirīgs sākuma laiks 2. un 4. zonai, kas ir pēc pirmo zonu laistīšanas laika.

    Tā kā jūs nevarat veidot grupas, kurās jūs sakāt, ka šī vai tā grupa būtu jāapstrādā secīgi. Par katru zonu jūs varat teikt tikai to, ka tā jāapstrādā secīgi. Tātad, ja jums ir divas zonas ar vienādu vai pārklāšanās laistīšanas laiku, jūs varat tikai pateikt, izmantojot karogu “Secīgi”, ka tās nedrīkst aktivizēt vienlaikus, bet gan viena pēc otras. Pēc tam viena zona tiek atlikta, līdz iepriekšējā ir pabeigta.

    #24210
    gd1122gd1122
    Dalībnieks

    Jā, tā es to daru līdz šim. bet ar to jums nav laba saķere ar laika apstākļu atkarību. Kad tas ir sausāks, darbības laiks (1 + 3) var dubultoties. Piesardzības nolūkos pēc tam jānosaka garas pauzes ar fiksētiem novērošanas laikiem. Es gribētu automātisku pēcapūdeņošanu.

    #25844
    EdEd
    Dalībnieks

    Hi all,

    vai te kaut kas ir uzlabojies? Gribētos kopā skriet 2 apļus (gultas), bet man tas ir 2. un 4. aplis, proti, pa vidu ir vēl viens aplis. Tātad pašlaik nav iespējams (vai arī es kaut ko esmu palaidis garām). Tas, ka šeit nevar mainīt kārtību, ir patiešām pieticīgs. Tam noteikti jābūt elastīgākam, alternatīvi ar grupām vai tamlīdzīgi.Tas ir pārāk stingrs kā šis...

    #25937
    Anonīms
    Neaktīvs

    Izmēģiniet to ar:
    Rediģēt opcijas

    Konfigurējiet galveno apūdeņošanas ķēdi vai rediģējiet apūdeņošanas ķēdes

    Šī programmaparatūra atbalsta līdz 2 neatkarīgām galvenajām stacijām, katrai no kurām ir savi iestatījumi, kā norādīts tālāk
    uzskaitīti.
    ● Galvenā stacija: definējiet galveno staciju/zonu, ko sauc arī par sūkņu staciju. Meistars ir zona, kas
    ieslēgts kopā ar citām zonām. Katru zonu var iestatīt kā galveno. Noklusējums
    nav (ti, nav izmantota galvenā stacija).
    ● Master On Adjustment: precīzi noregulējiet precīzu galveno ierīces ieslēgšanas laiku. Pieņemamais
    Diapazons ir no 0 līdz 600 sekundēm, ar soli pa 5 sekundēm. Piemēram, ja tas ir iestatīts uz 15, pārslēdzas
    galvenā stacija ieslēdzas 15 sekundes pēc stacijas atvēršanas.
    ● Galvenās izslēgšanas iestatījums: precīzi noregulējiet precīzu galveno izslēgšanas laiku. Pieņemamais
    Diapazons ir no -600 līdz 0 sekundēm, ar 5 sekunžu soli. Piemēram, ja tas ir iestatīts uz -15, pārslēdzas
    galvenā stacija izslēdzas 15 sekundes pirms stacijas aizvēršanas.
    staciju apstrāde
    ● Staciju skaits: OpenSprinkler var automātiski noteikt pieejamo paplašināšanas karšu skaitu;
    tomēr lietotājam ir manuāli jāiestata zonu skaits, jo tie ierobežo fizisko zonu skaitu
    var pārsniegt. Tas ir īpaši noderīgi, izmantojot virtuālās stacijas funkciju (piem
    attālās vai RF stacijas). Noklusējums ir 8.
    ● Stacijas aizkave: aizkaves laiks starp divām secīgām stacijām. Pieņemamais diapazons
    ir no -600 līdz 600 sekundēm, ar soli pa 5 sekundēm. Piemēram, ja tas ir iestatīts uz 60, tiek atvērts
    OpenSprinkler Programmaparatūras versijas 2.1.9 lietotāja rokasgrāmata 14
    otrā zona aizveras 1 minūti pēc pirmās zonas aizvēršanās. Atveras ar iestatījumu -15 sekundes
    otrā zona aizveras 15 sekundes pirms pirmās zonas aizvēršanās. Negatīvā stacijas aizkave ir
    dažreiz noder, lai atrisinātu ūdens droseles problēmas. Noklusējums ir 0 (t.i., tuvākais
    zona atveras uzreiz aiz iepriekšējās zonas).

    Lai veicas, HG

     

    #25939
    EdEd
    Dalībnieks

    Atvainojiet, bet tas ir tikai risinājums. Nevar būt, ka opensprienkler var iestatīt "Programmas", bet šeit nevar iestatīt zonu secību un paralēlismu. Ja es to būtu zinājis, es būtu izveidojis savu loģiku NodeRed un KNX. Tā arī ir opensprinkler pašlaik nav ieteicams, labāk izmantot Hunter vai veidot savu loģiku OH, HA vai NR.

    #26454
    Anonīms
    Neaktīvs

    Varat laistīt vairākas zonas vienlaikus, padarot katru zonu savu
    piešķir secīgai grupai. To var izdarīt, galvenajā skatā noklikšķinot uz
    Pārvietojieties zonā, pēc tam noklikšķiniet uz cilnes "Papildu" un tur uz grupas burta
    piedod. Ja divas zonas pieder vienai grupai, tās kļūst secīgas
    veic, ja tie atrodas dažādās zonās, tie tiek veikti neatkarīgi.

    #26553
    AdminAdmin
    administrators

    Vai esat redzējuši, ka jaunais programmaparatūras atjauninājums tagad atbalsta arī grupas izveidi?

    #30594
    KitoKito
    Dalībnieks

    Kur es varu atrast jauno programmaparatūru?

    tagad ir instalēti:

    2.1.9 (10)

     

    labot: atradu tos.

    Programmaparatūra 2023 — versija 2.3.0(128)

    kā to instalēt (attālināti)?

    3.2 DC

    #30874
    NachtigallNachtigall
    Dalībnieks

    Diemžēl jaunās programmaparatūras grupas funkcija, šķiet, nepiedāvā to, ko gd1122 (un arī es) vēlētos. Man bija šeit šajā sakarā prasīja: https://opensprinkler.com/forums/topic/parallel-grouping-of-stations-with-2-2-0-ospi-firmware/ un diemžēl tas, iespējams, ir ārpus darbības jomas.

    Es gribu laist 1. un 3. zonu vienlaikus un pēc tam automātiski 2. un 4. zonu vienlaikus.

    Es neesmu pārliecināts, kā to pielāgot. Vai arī tas nemaz nav iespējams.

    Tas nedarbojas. Diemžēl.

     

    #31056
    gd1122gd1122
    Dalībnieks

    Ir zināms, kāpēc arī tas tā nav OSPi ir nodrošināts?

    #31057
    AdminAdmin
    administrators

    Programmaparatūra ir pieejama arī OSPi. Vienkārši palaidiet atjaunināšanas skriptu (ar sudo) - vispirms eksportējiet konfigurāciju!

    Uz jauno grupas funkciju attiecas šādi noteikumi:

    – grupas ietvaros (viens un tas pats burts) viss notiek secīgi

    – Ārpus grupām (dažādi burti) viss rit paralēli

    – P grupa vienmēr darbojas paralēli

    Tātad jums ir jāiestata tikai 1 + 2 grupā A un 3 + 4 grupā B.

12 ierakstu skatīšana - no 1 līdz 12 (no 12 kopā)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu, jums ir jāpiesakās.