Problēmas ar sensora ieeju

mājas > Forumi > Parasti > Problēmas ar sensora ieeju

3 ierakstu skatīšana - no 1 līdz 3 (no 3 kopā)
  • autors
    posts
  • #24208
    Anonīms
    Neaktīvs

    Hello,
    Dažas dienas esmu mēģinājis izdomāt, kā ar pogu aktivizēt sūkņa releju, kas savienots ar kādu no zonām. Man ir a OpenSprinklerPi ar Raspberry Pi Zero W.
    Pēc dažiem izmēģinājumiem un kļūdām ar sensora ievadi man bija vislielākie panākumi, kad pievienoju pogu kā atvērēju starp GND un SN1. Bet problēma ir tā, ka pogai piešķirtā programma netiek aktivizēta pēc 1 sekundes. Pirms tam paiet gandrīz jebkurš laiks OSPI atzīst, ka programma ir jāsāk. Faktiski taustiņsitiens ir jāreģistrē, ja taustiņš tiek nospiests ilgāk par 1 sekundi.

    Iepriekšējos mēģinājumos es biju vadu pieslēdzis kā parasti atvērtu kontaktu, un man bija problēma, ka programma sākās nejauši, pat nenospiežot slēdzi.

    Es zinu, ka sensora ieejai ir iespēja konfigurēt, vai tā ir parasti atvērta ieeja. Bet šī opcija nemainīja uzvedību, kad slēdzis tika izmantots kā parasti atvērts kontakts.

    Pēc maniem diviem eksperimentiem man radās jautājums, vai sensora ieejā ir kāda veida uzvilkšana vai nolaišana? Man šķiet, ka ievade ne vienmēr ir derīgā loģikas līmenī, bet ir peldoša, un pēc tam ir nepieciešams nejaušs laiks, lai pārslēgtu ievadi. Vai man ar rezistora palīdzību ir jāpievieno sensora ieeja GND vai + 5V?

    #24313
    AdminAdmin
    administrators

    Hello,

    nekad pret + 5V, vienmēr uz GND! VIN (+ 5V) ir paredzēts tikai sensoru barošanai.

    Ja tas neizdodas pēc 1s, tad līnijā ir traucējumu signāli, to interpretē kā “plandīšanos” un tas novērš startu.

    Programmaparatūras versija?

     

    #24507
    Anonīms
    Neaktīvs

    Sveiki,
    Tagad esmu atrisinājis sensora ievades problēmu, pievienojot pievilkšanas rezistoru starp sensora ieeju un vienu no 3,3 V tapām.
    Tagad ievade vairs netiek aktivizēta patvaļīgi, bet tikai tad, kad slēdzis faktiski tiek nospiests.

3 ierakstu skatīšana - no 1 līdz 3 (no 3 kopā)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu, jums ir jāpiesakās.