Sūkņa vadība un pludiņa slēdža izmantošana kā sensors

mājas > Forumi > Parasti > Sūkņa vadība un pludiņa slēdža izmantošana kā sensors

2 ierakstu skatīšana - no 1 līdz 2 (no 2 kopā)
  • autors
    posts
  • #18207
    Anonīms
    Neaktīvs

    Hello,

    Es vēlētos ieviest šādu lietošanas gadījumu un joprojām meklēju pareizo aparatūru. Esmu augšā Opensprinkler radušās.

    Varbūt jūs varat man pateikt, vai tas darbotos.

     

    Man ir ūdens avots ar 230V zemūdens sūkni.

    No šī avota es vēlētos apkalpot divus patērētājus / ciklus.

    1. kontūram vajadzētu saņemt ūdeni dažādos dienas laikos uz noteiktu laiku. Bet tikai līdz brīdim, kad reaģē pludiņa slēdzis (vienkāršs atvērts / aizvērts slēdzis).

    2. ķēdi vajadzētu būt iespējai vadīt manuāli, izmantojot slēdzi, un tā nav atkarīga no 1. ķēdes.

     

    Es visu biju iztēlojusies ar vienu OSPi Valde. Es vēlētos pievienot pludiņa slēdzi kā sensoru 1. Sensors 2 tad būtu manuāls vadības slēdzis.

    Vēlos vadīt sūkni kā meistars, izmantojot releju. (Vai varat man šeit pastāstīt, ko es lietoju vislabāk? OSPi ar 24 VAC)

     

    Būtībā ir pieejami šādi pārslēgšanās procesi:

    1. shēma: saskaņā ar grafiku, kamēr pludiņa slēdzis ir brīvs; kad pludiņa slēdzis ietriecas vārstā 1, un sūkņa pamatsavienojums vairs neatveras, līdz līmenis atkal nokrītas, un pēc tam turpiniet kā parasti.

    2. ķēde: vārsts un motors ir atvērts, kamēr darbojas slēdzis. Neatkarīgi no 1. ķēdes, galvenajam ir jāatver arī tad, kad tiek iedarbināts pludiņa slēdzis. Labākajā gadījumā 1. ķēdes grafiks tiek ignorēts, kamēr slēdzis tiek darbināts. Pretējā gadījumā abi vārsti var būt atvērti vienlaikus.

     

    Programmēšanas prasmes ir pieejamas, un, ja nepieciešams, nevajadzētu radīt problēmas ar koda ierakstīšanu. Mani galvenokārt uztrauc aparatūras funkcijas.

    Paldies.

    Sveiciens

    spārnotais

    #18730
    AdminAdmin
    administrators

    Hello,

    jā, tas darbojas, un jums ir paveicies, jo tagad ar OSPi Versijā 1.5 ir divas sensoru ieejas - 1.44 un priekšgājējiem bija tikai viena.

    Jums ir nepieciešams relejs ar pareizu jaudu, es nezinu zemūdens sūkņa jaudu, tāpēc pārbaudiet, vai der šāds relejs:

    Meklētājs 22.32.0.024.4540 Kontaktors 1 NAV kontakta, 1 NC kontakts

    Jūsu pludiņa slēdzis darbojas kā lietus sensors, kad lietus līst -> nav dzirdināšanas. Tātad, ja ir savienoti Sen1 un GND, nav jāaktivizē zemūdens sūknis.

    Katrai shēmai varat iestatīt, vai tai vajadzētu reaģēt uz Sen1.

2 ierakstu skatīšana - no 1 līdz 2 (no 2 kopā)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu, jums ir jāpiesakās.