Poga, lai aktivizētu lokus

mājas > Forumi > Parasti > Poga, lai aktivizētu lokus

2 ierakstu skatīšana - no 1 līdz 2 (no 2 kopā)
  • autors
    posts
  • #29724

    Sveiki kārtā,

    Papildus zāliena un dobes apūdeņošanai tagad esmu pievienojis arī savu siltumnīcu. The opensprinkler atrodas pie sūkņa. No turienes siltumnīcā (apm. 20m) nonāk pastāvīga spiediena līnija un vadības kabelis, un siltumnīcā man ir divi solenoīda vārsti un mehāniskais ūdens krāns. Solenoīda vārsti nonāk spiediena reduktorā un no turienes uz augu pilienu caurulēm. Programmā un pārlūkprogrammā viss darbojas lieliski. Diemžēl manai sievai ir zināma pieņemšanas problēma ar digitālo darbību.

    Es tagad gribētu siltumnīcā uzstādīt divas (mehāniskas) pogas, kas pēc tam ieslēdz attiecīgo laistīšanas kontūru, teiksim, uz 10 minūtēm siltumnīcā. Vadības kabelim, kas atver vai aizver solenoīda vārstus, vairs nav brīvu vadu. tāpēc es nevaru piekļūt pa kabeli opensprinkler var piekļūt. Tātad tas kaut kā būtu jādara "gudri". Diemžēl vēl neesmu atradusi pareizo pieeju, kurā virzienā man te jādomā. Vai varētu ierakstīt ievades datus, izmantojot shelly komponentus, un pēc tam nosūtīt tos, izmantojot http vai līdzīgu opensprinkler sūtīt? Vai ir kāds veids, kā opensprinkler lai digitāli dotu komandu: "Aktivizēt ķēdi 3 uz 10 minūtēm" bez pilnīgas viedās mājas sistēmas iestatīšanas?

    Paldies un labākie vēlējumi

    #30309
    AdminAdmin
    administrators

    Apskatiet šeit, forumā sadaļā "Triks Nr. 6"

2 ierakstu skatīšana - no 1 līdz 2 (no 2 kopā)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu, jums ir jāpiesakās.