Vadības vārsts ar sensora ieeju

mājas > Forumi > Parasti > Vadības vārsts ar sensora ieeju

4 ierakstu skatīšana - no 1 līdz 4 (no 4 kopā)
  • autors
    posts
  • #21248
    Anonīms
    Neaktīvs

    Sveiki

    Es nopirku apūdeņošanas datoru Openspinkler 3.0 AC (saskaņā ar App Firmw 2.1.9 (2) Hardw 3.2 AC) decembrī no jums, un esmu ar to ļoti apmierināts. Lai apūdeņošana darbotos vēl labāk, būtu lieliski mainīt vārstu ar sensoru un laika vadību.

    Ar to es domāju, kad relejs (parasti atvērts vai parasti slēgts atkarībā no tā, kas nepieciešams) ieslēdz sensora ieeju, vārsts arī atveras un, kad relejs atkal izslēdzas, vārsts arī aizveras.

    Ja es tagad arī varu kontrolēt to pašu vārstu laika kontrolētā veidā, tas būtu ideāli. Varbūt jūs varētu savienot vārstu ar diviem pārnesumu pārslēgiem. Viens ar sensoru un viens ar laika kontroli, ja nav svarīgi, ka izeja, kas netiek pārslēgta, ir 24v.

    Vai šāda operācija ir iespējama? Kas man jāpielāgo?

    LG Gabriels

    #21309
    AdminAdmin
    administrators

    Hello,

    Lai sāktu programmu, varat izmantot sensora ievadi, kas pēc tam darbotos ar laiku.

    Vienkārši iestatījumos / sensoros iestatiet veidu “Program”. Pirmais sensors sāk pirmo programmu.

    LG Stefan

    #21318
    Anonīms
    Neaktīvs

    Sveiki

    Vai ir iespējams atvērt vārstu ar sensora ieeju un kad sensors izslēdzas, vārsts arī aizveras.

    LG Gabriels

    #21417
    AdminAdmin
    administrators

    Patiesībā tas nav iespējams. Šeit jums vajadzētu izmantot parasto releju, kas pārslēdz solenoīda vārstu.

    OpenSprinkler ir paredzēts elektromagnētisko vārstu laika kontrolētai pārslēgšanai. Bez tā "apūdeņošanas plānu" vispār nevarētu iesniegt

4 ierakstu skatīšana - no 1 līdz 4 (no 4 kopā)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu, jums ir jāpiesakās.